S. Vettelis: mūsų negalima lyginti su greitais vyrukais iš „Mercedes“ (1)

S. Vettelis: mūsų negalima lyginti su greitais vyrukais iš „Mercedes“
logo 2019 Gegužės 26 d. 19:54, Ferrari

Antrąją vietą Monako „Grand Prix“ etape užėmęs „Ferrari“ pilotas Sebastianas Vettelis minėjo, jog šio savaitgalio renginiai buvo skirti paminėti mirusiam Niki Laudai.

„Šiandien reikėtų kalbėti apie laimėtoją, taigi, sveikiname Lewisą Hamiltoną, bet visgi daugiau šnekama apie Niki. Jis šiandien būtų buvęs laimingas“, - sakė S. Vettelis.

„Aišku, manau, jog N. Lauda visada bus kažkur netoliese. Be abejonės, mums jo trūks. Manau, jog Niki yra praeities ikona ir tokiu išliks ateityje. Taigi, mano mintys yra skirtos tiek jam, tiek jo šeimai.

Šiandien buvo tikrai sudėtingos lenktynės. Monake visada kas nors nutinka, taip buvo ir šiandien.

Manau, jog atlikome gerą sustojimą, o Maxas privalėjo neįtikėtinai šį manevrą pakartoti.

Žinojau apie boksuose įvykusį incidentą tarp M. Verstappeno ir V. Botto, taigi, pagalvojau, jog man atsirado gera progą pasinaudoti suomio bėdomis.

Stengiausi išlikti kovoje ir didinti spaudimą, kol lenktynių pabaigoje atsirado problemų su galinėmis padangomis. Sakyčiau, kad L. Hamiltonas ir M. Verstappenas buvo itin prastoje situacijoje, kalbant apie padangas, tačiau maniškės nesugebėjo įkaisti. Taigi, situacija buvo gana apgaulinga.

Mercedes“ pasiekė puikų rezultatą, o mes nebuvome pakankamai greiti, kad galėtume būti lyginami su šiais vyrukais“, - tikino S. Vettelis.


Komentarai (1)
fnatic
| 05/26 22:55 Atsakyti
Gal jau laikas būtų gražinti padangų karą, nes tie Ferrari niekada nebeprisitaikys prie Pirreli padangų... Atsimenu amžinai jie kaltindavo tas Bridgestone padangas - neįšildydavo, tai nepataikydavo į darbinį langą, tai perkaisdavo, paskui kai visi pradėjo naudoti 2007 metais Bridgestone, ta pati McLaren geriau prisitaikė prie jų ir tokioj trasoj kaip Monakas dominavo, kai Ferrari turėjo nedidelį pranašumą prieš McLaren bent jau sezono pradžioje, bet ne dėl padangų.
×

TOP naujienos