S. Vettelis pateko į rekordų knygą (21)

S. Vettelis pateko į rekordų knygą
logo 2007 Birželio 18 d. 00:42, BMW
Aštuntoje vietoje JAV GP lenktynes baigęs „BMW Sauber“ pilotas Sebastienas Vettelis tapo jauniausiu taškų pelniusiu lenktynininku „Formulės-1“ istorijoje.
19 metų ir 11 mėnesių amžiaus vokietis, varžybose pakeitęs Kanadoje susižeidusį Robertą Kubica, taip pagerino 2000 metais Jensono Buttono, kuris tuo metu buvo 20 metų ir 2 mėnesių amžiaus, pasiektą rekordą.
„Bandžiau save paruošti tokio tipo užduočiai (dalyvauti lenktynėse – red. past). Todėl žinojau, kad anksčiau ar vėliau gali taip nutikti. Liko tik spėlioti, kada ir kur. Kai esi atsarginis lenktynininkas, visada turi būti pasiruošęs. Manau, kad man gana pasisekė, jog pelniau tašką“, - po lenktynių kalbėjo S. Vettelis.
„Ypač turint galvoje, koks sunkus buvo pirmasis posūkis. Dėl to užtrukau už lėtesnių varžovų, taip daugiau ar mažiau atsisveikindamas su planuota lenktynių taktika. Vis dėlto, gera pirmosiose lenktynėse pasiekti finišą. Dar geriau – pelnyti taškų“, - dalijosi įspūdžiais jaunasis vokietis.
„Galėjau būti šiek tiek greitesnis. Tačiau, kaip jau sakiau, dažnai teko važiuoti už lėtesnių varžovų. Todėl buvo labai sunku čia aplenkti kitus vaikinus. Jie juk nemiega ir puikiai žino, kaip ginti savo pozicijas. Todėl buvo labai sunku. Tačiau galų gale esu patenkintas tuo, kad finišavau“, - džiaugėsi lenktynininkas.
„Pamatęs finišo vėliavą, pravirkau iš palengvėjimo, todėl esu gana patenkintas savimi ir komanda. Tai buvo fantastika, labai malonu“, - pažymėjo jis.
Iki debiuto „Formulės-1“ lenktynėse, S. Vettelis jau nekartą demonstravo savo sugebėjimus „Grand Prix“ savaitgalių metu – jis septyniskart dalyvavo penktadienio treniruotėse.
Vokietis šiemet lenktyniauja „Renault World Series“ pirmenybėse, kuriose šiuo metu ir pirmauja. Praėjusiais metais jis Europos „Formulės-3“ čempionate liko antras, o 2004 metais tapo Vokietijos „Formulės BMW“ čempionu.

Gauti el. paštu naujienas

Komentarai (21)
ACxDC
| 06/19 18:40 Atsakyti
geras
augezas
| 06/19 01:24 Atsakyti
Bet kaip man patiko Kaikaris su Volungevicium, ziuri abu i Williams bolida ir kad "lazdavoja" S. V., nors pats ziurejau lenktynes kaime, kur vaizdas pro TV sniega vos matesi, nors, suprantu, kad Williams ir BMW baltai-melynai dazyti, bet tik po reklamos, Volungevicius, turbut skambuti ish draugo gavo, pasitaise, bent jau tiek juos pagirt galiu.
Auri`s
| 06/18 23:46 Atsakyti
Na tikrai netiketai jam pasiseke :)
augezas
| 06/18 22:35 Atsakyti
be abejo shaunuolis, taciau jo pasirodymas (vistik nauojo vieno ish lyderiu bolida) buvo tik atsilaikymas priesh senus "vilkus", o pats nieko rimtai taip ir nepaspaude.
Egoistas
| 06/18 20:51 Atsakyti
F-algis-1> vokieciai..... ? statistika rodo ka kita :)
kim
| 06/18 13:48 Atsakyti
saunuolis!talentingas jaunuolis!smagu, kad 1-osios lenktynes jam sekmingos, db dar tures ir daugiau patirties
mixteriz
| 06/18 12:30 Atsakyti
uz tai kad priminiau taisylles,tai dar ir geltona kortele gavau :D cia tai geras :D:D:D:D:D:D:D:D:D
SB
| 06/18 12:04 Atsakyti
P.S - Keistai čia kažkaip. Man taškus už Vetteli priskaičiavote lentelėje, bet 8 mažiau rašo Spėjimų valdyme :D
SB
| 06/18 11:59 Atsakyti
Sveikinimai Vetteliui. Beje dėl tos spėlionės. Žiūrėjau penktadienį 23.00 Vettelio nebuvo. Sakau tada jis bus vietoj Kubicos. Būčiau gavęs 10 taškų. Dabar gavau 0. Ačiū jums moderatoriai už taisyklių laikymasi: "Jei sezono metu vartotojo spėjimuose esantis lenktynininkas realybėje yra pakeičiamas kitu - jis automatiškai yra pakeičiamas ir spėjime." ;)
F-algis-1
| 06/18 09:26 Atsakyti
bravo SV! dar karta irode, kad tikroji lenktynininku tauta yra vokieciai. Maladec!
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas