S. Vettelis: tai buvo labai produktyvi diena

S. Vettelis: tai buvo labai produktyvi diena
logo 2021 Kovo 12 d. 18:54, Aston Martin F1

Sebastianas Vettelis pirmąjį bandymų dienos Bahreine pusdienį praleido tiesiog siekdamas kuo geriau apsiprasti naujame „Aston Martin“ komandos bolide.

Pastarąjį vokietis turėjo progą išbandyti Silverstoune, kuomet komanda išnaudojo filmavimams skirtą dieną. Bet atvykus į Bahreiną sportininkas galėjo susipažinti ne tik su nauju automobiliu, bet ir šiam sezonui paruoštomis padangomis.

„Tai buvo labai produktyvi diena. Žinoma, vis dar yra daug dalykų, prie kurių reikia apsiprasti. Akivaizdu, kad bolidas yra kitoks, variklis kitoks, kitokie mygtukai ant vairo, kitos procedÅ«ros. Kadangi bolidas kitoks, reikia kitokio požiÅ«rio“ - pasakojo S. Vettelis.

„Galų gale yra paprasti dalykai, tokie kaip vairas, stabdžiai, bolido elgesys. Prie viso to reikia priprasti. Žinau, kad galiu važiuoti greičiau, tiesiog noriu geriau apsiprasti naujame bolide. Tiesą pasakius, dėl vėjo ir prasto sukibimo, ryte trasoje nebuvo lengva. Bet visi susidÅ«rė su tokiomis pačiomis sąlygomis.“

Praeityje pilotavęs bolidus su „Renault“ ir „Ferrari“ varikliais, šiemet S. Vettelis vairuos bolidą su „Mercedes“ motoru.

„Žinoma, kad jis kitoks, dirba kitaip. Dabar svarbu man kuo greičiau apsiprasti ir važiuoti greičiau. Bet kalbant apie pajėgumą, visi žino, kad „Mercedes“ variklis yra geriausias. Tad jei stokosime greičio, tai negalės bÅ«tų mÅ«sų pasiteisinimo priežastimi.“Komentarai (0)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. smash1981 0
2. Raime 0
3. Rimantas Sagatas 0
4. Mindaugas Riškus 0
5. Simas Gendvilas 0