S. Vettelis: viskas priklausys nuo smulkmenų

S. Vettelis: viskas priklausys nuo smulkmenų
logo 2022 Liepos 08 d. 12:18, Aston Martin F1

Silverstoune „Aston Martin“ pilotas Sebastianas Vettelis per savo gimimo dieną vairavo 1992 m. Nigelo Mansello „Williams-Renault“ bolidą ir uždirbo taškų lenktynėse. Atvykęs į Austriją, vokietis pasidalino savo įspÅ«džiais...

Sebastianas Vettelis: „Prie senojo „Williams“ vairo iš karto pajunti, kiek lengvi bÅ«davo tos karto bolidai lyginant su šiandieniniais. Kai tik padangos įšildavo, mašina tarsi sakydavo man: „važiuok greičiau, dar greičiau“. Pavaros persijunginėjo labai kietai, bet bolidą buvo lengva įvairuoti į posÅ«kį – tai puiku. Išvažiuodamas iš lėtų posÅ«kių, atrodo, su 1992 m. „Williams“ važiavau gal net greičiau nei su šiandieniniu bolidu.

Nuvažiavau tik kelis ratus, bet tai buvo labai linksma. Man buvo labai svarbu naudoti sintetinius degalus. Norėjau parodyti, kad ir istoriniai automobiliai gali bÅ«ti labai ekologiški“.

Spielbergo verslo klube buvo svarstomi Didžiosios Britanijos GP etapo teisėjų sprendimai, tiksliau – jų nebuvimas, kai teisėjus sukritikavo Fernando Alonso, tuo tarpu S. Vettelis į visa tai žvelgia gana ramiai...

Sebastianas Vettelis: „Mano ir Maxo Verstappeno atveju, tai vienareikšmiška, kad Maxas buvo greitesnis. Bet aš mačiau įvairių dvikovų ir mano atrodo, kad dažniausiai nevertėjo teisėjams įsikišti. Mes, lenktynininkai, dažnai juntame, kur yra leistinumo ribos. Aš neturiu bėdų su kietomis, bet sąžiningomis kovomis.

Sunku pasakyti, ko mes galime tikėtis Spielberge. Silverstoune dėl permainingo oro mes negalėjome nuvažiuoti labai ilgos distancijos norėdami padirbėti su atnaujinimais. Austrijoje mes tęsime pradėtus darbus, bet šis savaitgalis bus su sprintu ir iš karto po valandos trukmės treniruotės įvyks kvalifikacija.

Kaip visada, labai daug kas priklausys nuo smulkmenų. Jei viskas bus tvarkoje, mes galėsime patekti į dešimtuką. Jei reikalai bus prastesni, galime išlėkti jau pirmoje kvalifikacijos dalyje.

Žinote, prieš čempionato startą galvojau, kad kai kuriose trasose dangos paviršius bus labai lygus, tačiau jis buvo kur kas labiau grublėtas dėl itin kietų šiuolaikinių mašinų pakabų nustatymų. PažiÅ«rėsime, kaip šioje trasoje atrodys 2022 m. automobiliai. Be to, girdėjau, kad lenktynių dieną čia gali lyti, o tai dar vienas svarbus faktorius“.

Sebastianas Vettelis
Pilotas: Sebastianas Vettelis 2024 sezono taškai: 0
Komanda: Aston Martin Amžius: 36 m.
Plačiau
Trasa: „A1-Ring", Spielbergas (Austrijos GP)
Ilgis: 4,326 km Ratų skaičius: 71
Plačiau


Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. f1a 816
2. Giriby 812
3. mantioras 805
4. Gudas 796
5. Kęstutis Šimkus 794