„Sauber“ problema – prispaudžiamosios jėgos trūkumas

„Sauber“ problema – prispaudžiamosios jėgos trūkumas
logo 2017 Rugsėjo 21 d. 15:10, Sauber

Šiame sezone „Sauber“ uždirbo tik penkis taškus ir užima paskutinę vietą Konstruktorių taurėje. Paskutinį kartą Pascalis Wehrleinas uždirbo taškus Baku, nuo to laiko komandos pilotai net arti nebuvo pirmojo dešimtuko.

Pagrindinė problema susijusi prispaudžiamosios jėgos trūkumu – dėl to nepavykta gerai įšildyti padangų, o dėl to prarandamas greitis – ypač ryškiai problema pasireiškė Singapūre.

„Sauber“ technikos direktorius Jorgas Zanderis: „Singapūre mums nepavyko kaip reikiant įšildyti galinių padangų, nors įprastai šioje trasose mes su tuo neturime problemų. Su neįšildytomis padangomis mašina dar labiau pradeda slidinėti posūkiuose, dėl to padangos paviršius perkaista ir situacija tampa dar blogesnė – susidaro užburtas ratas“.

Kita „Sauber“ problema susijusi su personalo trūkumu. Kai komanda buvo finansinėje krizėje, vadovai atleido nemažai darbuotojų, o dabar, atėjus naujiems savininkams, prasidėjo atvirkštinis procesas.

„Mes palaipsniui didiname personalą, - tęsė J. Zanderis. - Reikia turėti galimybę dirbti kartu dirbti su dviem projektais, kad dalis darbuotojų užsiimtų dabartinio bolido modernizacija, o kita dalis kurtų naują mašiną“.

Iki šiol „Sauber“ neišspręstas pilotų kitiems metams klausimas. Praėjusią savaitę „Ferrari“ prezidentas Sergio Marchionne ir komandos vadovas Maurizio Arrivabene aplankė „Sauber“ bazę Chinvile. Teigiama, kad jie pasiūlė šveicarų komandai pasirašyti sutartis su dviem „Ferrari“ jaunimo akademijos lenktynininkais Charlie Leclercu ir Antonio Giovinazzi mainas į platų techninį palaikymą iš „Ferrrari“ pusės.

Komanda taip pakomentavo šią informaciją: „Suprantama, kad „Ferrari“ kaip mūsų būsimas techninis partneris, turi savo interesų, bet mes veiksime nepriklausomai. Mūsų kontrakte nėra jokios kalbos apie pilotų sudėtį. Mes parinksime patį geriausią variantą „Sauber“ komandai“.Komentarai (0)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. blaster 1104
2. Ayrtons 1093
3. tevez 1089
4. berta 1069
5. master f-1 1066