„Sauber“ suteikta FIA ekologinė akreditacija

„Sauber“ suteikta FIA ekologinė akreditacija
logo Rugsėjo 24 d. 12:02, Sauber

FIA turi specialią programą, kuri nustato kompanijų, dirbančių automobilių sporte požiūrį ir veiksmus poveikiui aplinkai. Pirmoji iš „Formulės-1“ komandų, gavusi aukščiausią ekologinį įvertinimą – tris žvaigždutes, buvo „McLaren“ 2013 metais. Dabar apie tokio statuso suteikimą pranešė „Sauber Motorsport“ kompanija, kuri „Formulėje-1“ lenktyniauja „Alfa Romeo“ pavadinimu.

„Sauber“ visą komandos bazę Šveicarijos Hinvillo mieste elektros energija aprūpina iš atsinaujinančių šaltinių, gaminamų vietoje, su savo projektais, skirtais miško atkūrimui ir apsaugai visiškai kompensavo kompanijos CO2 išmetamą kiekį, įskaitant „Sauber“ komandos darbuotojų skrydžius lėktuvais, bet to, atnaujino automobilių parką mažiau taršiomis mašinomis.

„Sauber Group“ generalinis direktorius Alessandro Alunni Bravi: „Daugiau kaip 10 metų mūsų kompanija deda daug pastangų ekologinei pusiausvyrai pasiekti, realizuodama visą eilę projektų tvaraus vystymosi kryptimis. Džiaugiamės tokias pasiekimais, nes tai atspindi mūsų požiūrį į planetos likimą“.Komentarai (0)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas