Saudo Arabijos GP - M. Verstappeno triumfas (113)

Saudo Arabijos GP - M. Verstappeno triumfas
logo Kovo 09 d. 20:18, Getty Images/Red Bull Content Pool nuotr.

Saudo Arabijos GP triumfavo visas lenktynes pirmavęs čempionas Maxas Verstappenas. Jam tai buvo ne tik devintoji pergalė iš eilės, tačiau ir šimtasis podiumas per karjerą F-1.

M. Verstappenas 50 ratų Džidoje įveikė per 1 val. 20 min. 43.273 sek.

„Red Bull“ atstovas pranoko savo komandos draugą Sergio Perezą, kuris antrą kartą paeiliui liko antras. Meksikietis nuo lenktynių lyderio atsiliko 13.643 sek.

Trečioji vieta kaip ir Bahreine atiteko „Ferrari“ sportininkui. Tiesa, šįkart trečią vietą užėmė ir pirmą podiumą šiame sezone iškovojo Charlesas Leclercas, kuriam iki M. Verstappeno rezultato pritrūko 18.639 sek.

Ketvirtas šįkart liko jaunasis „McLaren“ talentas Oscaras Piastris. Penktoji vieta atiteko „Aston Martin“ atstovui Fernando Alonso, o žingsneliu žemiau liko „Mercedes“ lenktynininkas George‘as Russellas.

Puikiai F-1 čempionate debiutavo Carlosą Sainzą pavadavęs Oliveris Bearmanas. „Ferrari“ aštuoniolikmetis startavo iš vienuoliktosios pozicijos, tačiau sugebėjo pakilti į septintą vietą ir pirmąjį savo karjeros GP baigė su taškais. Būtent britas buvo paskelbtas dienos lenktynininku.

Į dešimtuką taip pat pateko Lando Norrisas („McLaren“), Lewisas Hamiltonas („Mercedes“) ir Nico Hulkenbergas („Haas“).

IP: b1eb73e | 03/09 20:27 Atsakyti
Na laukiam komentaro to kur lojo, kad Bearmano kaklas neatlaikys, nebaigs lenktyniu ir pan?
egis013
IP: d95347c | 03/09 20:32 Atsakyti
supratau kad go3 sporto paketo neapsimoka pirkti.
Klepsidra
IP: 9e48b02 | 03/09 20:42 Atsakyti
mirkam
03/09 20:34

Bearmanas atėjo ir sunaikino visus Hamiltonus ir Norisus. Nerealu. S�... skaityti daugiau

Atejo ir nenumire fiziskai, kaip vakar buvo nustatyta. Nepadare Badoerio - kitu prognoziu. Suvaziavo way geriau nei peletono lavonai ir klounai, ypac is RB komandos, bet kartu parode, kiek lemia bolidas - i gera, aisku, turedamas talento, gali isokti valanda iki FP3 ir deliverinti net ir nelengvoj trasoj.