Saugos automobilį minėjęs L. Norrisas: esu patenkintas antrąja vieta (2)

Saugos automobilį minėjęs L. Norrisas: esu patenkintas antrąja vieta
logo Birželio 09 d. 23:21, Getty Images/Red Bull Content Pool nuotr.

McLaren“ vairuotojas Lando Norrisas pademonstravo puikų tempą Kanados GP, o galutinėje įskaitoje šiose lenktynėse liko antras. Britas buvo patenkintas savo pasirodymu, tačiau akcentavo, jog „meškos paslaugą“ padarė saugos automobilis.

„Šios lenktynės buvo tikras chaosas. Buvo daugybė įvykių. Tiesą sakant, jaučiausi taip, lyg visą laiką nuo starto iki finišo važiuočiau geras lenktynes. Lenktynių pradžia buvo tikrai labai stipri, turėjau nuostabų tempą. Tačiau tuomet pasirodė saugos automobilis, kuris mums tikrai nepadėjo.

Galiu pasakyti, kad iš mano pusės tai buvo puikios lenktynės. Deja, šįkart mums truputį nepasisekė, bet taip nutinka. Džiaugiuosi, kad galėjau čia pasilinksminti. Viena vertus, tokios lenktynės kelia stresą, kita vertus, jos yra labai malonios.

Galiu tik dar kartą pasakyti, kad tai buvo geros lenktynės, kur suveikė daugybė mūsų planų. Buvo gera, sąžininga kova su Maxu. Jis važiavo geras lenktynes ir nepadarė jokių klaidų. Mums tai buvo gera pramoga. Aš esu patenkintas antrąja vieta. Komanda surinko daug taškų ir mums tai buvo sėkmingas savaitgalis. Esame labai arti lyderių. Malonu, kad dar kartą buvome labai konkurencingi. Mes kovosime toliau“, - sakė L. Norrisas.Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
Alienzoo
IP: d51c68c | 06/11 07:20 Atsakyti
N7
06/10 16:51

Ką jis sapalioja, dar būtų pora ratų, tai abu mersai būtų apdėj... skaityti daugiau

Kas būtų, jeigu būtų
N7
IP: dbe11ab | 06/10 16:51 Atsakyti
Ką jis sapalioja, dar būtų pora ratų, tai abu mersai būtų apdėję...
×

TOP naujienos

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. Darius Linkevicius 1661
2. Tadas Misevičius 1633
3. Beržas 1627
4. Giriby 1621
5. mantioras 1621