Schumacher netikras dėl sugrįžimo į Malaizijos DP

Schumacher netikras dėl sugrįžimo į Malaizijos DP
logo 1999 Rugsėjo 30 d. 00:00, F-1.lt
Netrukus po to, kai Eddie Irvine pasakė vokiečių laikraščiui, kad jis čempionatą gali laimėti tik su Michael Schumacher pagalba, šis pasakė, kad jis nėra tikras, kad šį sezoną dar grįš į F1. Schumacher yra numatęs sekančią savaitę Fiorano trasoje apvažiuoti visą etapo ilgį (>300km.) lenktynių grafiku. Tačiau dabar vokietis sako, kad "šis bandomasis važiavimas dar nėra garantija, kad jis galės stratuoti Malaizijos DP"
Dar daugiau, Ferrari prezidentas Luca di Montezemolo sakė, kad yra pesimistiškai nusiteikęs, dėl vokiečio galimybės dalyvauti Malaizijos DP. "Kalbėjau su Michael ir jo starto Malaizijoje galimybės yra apie 50%," sakė di Montezemelo. "Skausmas dešinėje kojoje jam sukelia problemų. Kojai patiriant apkrovas, spaudžiamas nervas o tai sukelia skausmą."
Schumacher, tiki, kad Ferrari sugebės susikaupti po Europos DP nelaimių. "Jie yra žmonės, o ne robotai, ir dėl to daro klaidų (įdomu ar jis taip šnekėtų, jeigu Eddie vietoje būtų atsidūręs jis, nors vargu ar tuo atveju ketvirtoji padanga būtų užtrukusi boksuose...). Malaizijoje Ferrari bus labai stiprūs ir jeigu Eddie nepadarys jokių klaidų, jis turės ger galimybę iškovoti titulą. Dar niekas neprarasta, McLaren irgi daro kalidų, o Mika Hakkinen savimi nepasitiki ir daro daug klaidų važiuodamas, dėl to tikiu, kad Ferrari dar turi šansų."


Komentarai (0)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. blaster 3840
2. berta 3792
3. avon 3774
4. redworm 3763
5. Valerijonas 3749