Seime svarstomi pokyčiai: nepasitikrinus sveikatos baigsis vairuotojo pažymėjimo galiojimas (3)

Seime svarstomi pokyčiai: nepasitikrinus sveikatos baigsis vairuotojo pažymėjimo galiojimas
logo Rugsėjo 28 d. 11:43, Pexels

Seimas po įvykusio svarstymo pritarė Saugaus eismo automobilių keliais įstatymo pataisų pateiktam projektui. Siūloma, jog vairuotojų, nepasitikrinusių sveikatos numatytu periodiškumu, vairuotojo pažymėjimai taptų negaliojantys.

Visgi pašalinus priežastis, dėl kurių vairuotojo pažymėjimas tapo negaliojantis, jis vėl taptų galiojančiu automatiškai tai pažymėjus Kelių transporto priemonių vairuotojų registre.

Taip pat siūloma uždrausti naudotis mobiliuoju telefonu tik tuo metu, kai automobilis juda, o ne tada, kai transporto priemonės variklis yra įjungtas kaip tai yra numatyta šiuo metu.  Komentarai (3)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
bratka
IP: 7dc0e27 | 09/29 07:04 Atsakyti
Tegu pačiame seime tikrina sveikata, nepraėjus negaliotu seimūno mandatas.
nunu
IP: 13a8fe1 | 09/29 04:43 Atsakyti
didžiausias absurdas ir tiek......
lolol
IP: ae918c1 | 09/28 12:17 Atsakyti
Su tuo sveikatos tikrinimu tai nesąmonė - pražiopsojai sveikatos patikrinimą ir tampi pažeidėju. Aš suprantu, kad egzistuoja problema, kai seni vairuotojai daro daugiau avarijų nei žali lapai, bet patys kalti, kad tiek metų keldavot kainas jaunikliams už privalomą draudimą, o pensininkams leidot važiuoti pusvelčiui - sukelkit privalomo draudimo įmokas ir jie patys pasitrauks iš kelių. O kam 99% vairuotojų kankinti nereikalingais sveikatos patikrinimais neaišku. Nebent koks šeimos centrų susivienijimas lobistą nusisamdė.
×

TOP naujienos