Singapūro GP: greičiausieji ratai

logo 2008 Rugsėjo 28 d. 21:30, Ferrari
Greičiausiai ratą Singapūro GP lenktynių metu įveikė finišo taip ir nepasiekęs „Ferrari“ komandos lenktynininkas Kimi Raikkonenas.
Suomis 14-ąjį varžybų ratą įveikė per 1 min. 45,599 sek., važiuodamas vidutiniu 172,740 km/val. greičiu. „Ferrari“ pilotas Felipe Massa geriausiuoju mėginimu atsiliko 0,158 sek., o nugalėtojas Fernando Alonso iš „Renault“ – 0,169 sek.
Įdomu tai, jog K. Raikkonenas šiemet jau 10 kartą iš 15 galimų įveikė greičiausią lenktynių ratą. Per savo karjerą suomis tai padarė jau 35 kartus ir tarp visų laikų „Formulės-1“ pilotų pagal šį rodiklį užima trečiąją vietą. Palyginimui, jis per tą patį laiką pelnė 17 pergalių bei 16 „pole“ pozicijų.
Pasitvirtino išankstinės spėlionės, jog Singapūro trasa bus viena iš lėčiausių „Formulės-1“ tvarkaraštyje. Ji greičiu šiemet aplenkė tik Monte Karlo žiedą, kur K. Raikkonenas geriausiam varžybų rate važiavo vidutiniu 156,789 km/val. greičiu.