Sirgaliai labiausiai mėgsta Didžiosios Britanijos etapą (2)

Sirgaliai labiausiai mėgsta Didžiosios Britanijos etapą
logo 2018 Lapkričio 07 d. 10:12, McLaren

Yra rizika, kad po 2019 metų „Formulė-1“ pasiliks be Didžiosios Britanijos etapo, kuris tradiciškai vykta Silverstoune, tačiau būtent šis etapas labiausiai patinka sirgaliams. Tokie yra globalios apklausos, kuri vyko F1fanvoice.com puslapyje, rezultatai: jos dalyviai įvertino susidomėjimo lygį, kurį padarė jau įvykusios šio sezono lenktynės, o taip pat pažymėjo, kokių etapų, jų nuomone, galima atsisakyti.

Kas dešimtas balsavęs yra pasirengęs iš kalendoriaus išbraukti Monako GP, kas ketvirtam nepatinka Rusijos GP etapas. Tuo tarpu tik 26 proc. pasisakė už tai, kad kalendoriuje pasiliktų visos dabar rengiamos lenktynės.

96 proc. balsavusių parašė Didžiosios Britanijos etapui puikų arba gerą pažymį, antroji ir trečioji vieta reitinge atiteko Austrijos ir Azerbaidžano etapams. Apklausos metu paskutinėje, dešimtoje vietoje atsidūrė Kanados GP etapas: jo reitingas 29 proc., nors Monako ne ką didesnis – 31 proc.

Pagrindinis kriterijus, kurio laikėsi balsavusieji – nenuspėjamumas, o ne atskirų komandų ar pilotų sėkmė, kuriems sirgaliai atiduoda pranašumą.

Sprendžiant iš apklausos, 66 proc. dalyvių mano, kad per pastaruosius dvejus metus „Formulė-1“ tapo geresnė, du trečdaliai mano, kad išaugo televizijos transliacijų kokybė. 44 proc. pareiškė, kad 2018 metų sezonas yra jiems įdomesnis nei praėjęs ir tik 7 proc. mano kitaip.

„Liberty Media“ duomenimis, „Formulės-1“ televizijos reitingai didelėse pasaulio valstybėse, tarp jų JAV ir Kinijoje šiais metais taip pat demonstruoja augimą.

„Formulės-1“ komercijos direktorius Seanas Bratchesas neslepia, kad tai džiugina: „Mano galva, tikrai yra jaučiama, kad geriausios „Formulės-1“ dienos dar priešakyje. Mes girdėjome tokius atsiliepimus įvairiose verslo srityse, o tokio požiūrio pagrindas – pastangos, kurias mes dedame.

Dabar pas mus pilnai suformuota komanda, ko nebuvo prieš metus. Mes turime strateginį sporto vystymo planą ir jo ateities matymą, ko prieš metus irgi nebuvo. Reitingai auga ir mūsų TV kompanijos - partneriai dėl to tik laimi. Aš tikrai manau, kad teigiamos tendencijos matomos ir rodiklių augimas tęsiasi“.

Komentarai (2)


burzumas
| 2018 Lapkričio 07 d. 19:36
Melbourne yra viena nuostabiausiu trasu visoje trasu istorijoje:) Ji kaip Barcelona - yra 'stebuklas' ir viskas:) Tiesiog dieviska posukiu kombinacija. Ir tenai niekada nera nuobodu, nes tenai prasideda cempiontas:) Monakas ir Suzuka tai taip - jau kazkaip lyg ir 'paseno nerealiai'. Bet yra daug blogesniu trasu kaip Red Bull, Hungaroring, Monza, ir Hockenheim - kuriose kazko truksta. O Abu dabis siaip is dvieju daliu - tiesiuju ir greitesniu posukiu kombinaciju, bet ziureti nelabai idomu, nes ji reiketu perkelti kur nors kitur sezone, nes paskutiniu etapu jisai netinka buti. Interlagos siek tiek trumpoka, bet gali buti kad vis tiek l.linksma vaziuoti joje, nors ir nelygu:) Yra rezervu dar Korejos, Indijos, Turkijos, San Marino, Estorilis, Magny Cours, Fuji, Donnington, Nurburgring, Valencia - tiesiog nieko tokio blogo jei ir du etapai bus vienoje valstybeje. Tiesiog tereikia dadeti numeriukus Nr.1 etapas ir etapas Nr.2:) Ir ju planas tureti kuo daugiau lenktyniu issipildys. Kazkur galetu buti 3
0 etapu ar kokie 27, ir menesio pertrauka. Pavirstu kaip Nascar. Be to nieko tokio jei paivairinti ir sugalvoti kokia skaiciavimo sistema, kuri buti originali ir 'salyginai Dieviskai teisinga':) pvz. nebausti starto pozicijomis, bet atimineti taskus. Isstumei trasoje kazka, ir atemi is turimu tasku kokius 2-5 taskus. Kas gi nores ka isstumti ar kam maisytis? Turbut kad niekas normaliai nepriseda prie reikalo ir nesuraso visu taisykliu Naujai. Tereikia normaliai sesti ir grieztai viska sudelioti. Ir bus tvarka. pvz. VSC ar SC rezime neleisti atlikti sustojimo - nes kuro turi prisipyle iki lenktyniu pabaigos, todel tikrai neuzges:) kadangi pinigai yra taupomi, tai tiketis kuro pylimo lenktyniu metu kaip ir nerealu, todel tikrai ta korekcija butu teisinga. Tereikia pagalvoti apie lyderiaujanti lenktynininka - cia sportas o ne loterija, todel pirmauji ir tu zinai kad taves niekas neapgaus ar nepasinaudos kokia kvaila galimybe - o tik aplenkti gali. Tai butu tikrai teisinga. Be to kuo greiciau laikas padaryti iskaita visiems pilotams. Tai tikrai atrodo butina. Bet kokia intriga - intriguoja ir pacius lenktynininkus. Be to visiems 'suartejant greiciu' tai tikrai bus pats geriausias dalykas. Ir jiems dabar svarbiausia neziureti ir negalvoti kas patinka ziurovams, o reikia patiems formuoti savo F1 ivaizdi, kuri jie mato pati geriausia pagal save atsisakant uzgaidu ir itraukiant visus dalyvius. Jie ten sedi ir zino viska ka galima padaryti, todel tik jie gali ir siulyti viska. Mes tik galime pasiulyti savo sugalvotas smulkmeneles, bet manau kai kurios smulkmeneles gali pakeisti esme:) Potencialas didelis, tik jie kazkaip keistai nezino kaip ji isnaudoti.
Dakuja.ilgai.galvojau.nika
| 2018 Lapkričio 07 d. 11:01
Kardinaliai skirtusi lenktynes ziurinciu per tv ir live nuomones. Nebuves monake niekada nesupras kame ten idomumas sekmadieni pvz.
Ziurejimui per telika monakas melburnas ir abu dabis yra vieni nuobodziausiu etapu, bet kad jie dingtu yra beveik lygiai 0 sansu. Vistiek losia pinigai.
Iskrito pvz malaizija, kur lenktynes visad idomios budavo.
×

F-1.lt pulsas