Spauda: M. Binotto „Audi F1“ bosus pavadino klounais

Spauda: M. Binotto „Audi F1“ bosus pavadino klounais
logo 2023 Birželio 12 d. 11:57, Audi AG

Apie tai, kad po atleidimo iš „Ferrari“ praėjusiųjų metų pabaigoje buvęs komandos vadovas Mattia Binotto bus paklausi kandidatūra „Formulėje-1“, niekam nekilo jokių abejonių. Tuo tarpu pats italas nė karto neužsiminė apie tai, kur jis galėtų darbuotis toliau – dėl to kilo begalės įvairiausių gandų.

Viena iš realesnių žinių buvo ta, kad po privalomų „atšalimo“ atostogų Binotto gali prisijungti prie ambicingo „Audi“ projekto: vokiečių automobilių gamintojas turi pakankamai pinigų, o toks patyręs specialistas gali būti naudingas kuriamai komandai.

Neseniai ši istorija dar kartą priminė apie save. Kalbama, kad Binotto tikrai lankėsi „Audi“ bazėje Neuberge, kuri dabar pertvarkoma „Formulės-1“ jėgos agregatams gaminti.

Bet įdomiausia yra tai, kad buvusio „Ferrari“ generalinio direktoriaus visai nenustebino ten esamos infrastruktūros lygis. Apie tai Mattia užsiminė žurnalui „Business F1“, o italų laikraštis „Corriere dello Sport“ pasidalino smulkmenomis, kurios yra gana nemalonios „Audi“ vadovybei.

„Jis buvo labai nusivylęs tuo, ką ten pamatė, - rašo laikraštis. - Nusivylęs tiek stipriai, kad asmeniškai tuos žmones, su kuriais jis Neuberge bendravo, pavadino „klounais“.

„Audi“ debiutas „Formulėje-1“ įvyks 2026 metais, gamintojas dirbs kartu su „Sauber“, kuri šiuo metu vadinasi „Alfa Romeo“, kurios pirmąjį akcijų paketą „Audi“ nupirko pernai metų pabaigoje.



Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. Darius Linkevicius 1661
2. Tadas Misevičius 1633
3. Beržas 1627
4. Giriby 1621
5. mantioras 1621