Sportininkai tikisi, kad FIA tinkamai atliks savo darbą (1)

Sportininkai tikisi, kad FIA tinkamai atliks savo darbą
logo Spalio 06 d. 16:43, Aston Martin F1

F-1 lenktynininkai tikisi, kad FIA tinkamai atliks savo darbą aiškinantis ar nebuvo pažeistos finansinės taisyklės.

Prieš savaitę pasklido gandai, jog galimai dvi komandos peržengė nustatytą biudžeto lubų ribą. FIA finansinių taisyklių atitikties sertifikatus turėjo išduoti vakar, bet atidėjo tai iki pirmadienio.

Bet kuri komanda, praėjusiais metais viršijusi išlaidų ribą, galėjo įgyti pranašumą šių metų sezone ir galbÅ«t ateityje.

„Aston Martin“ lenktynininkas Sebastianas Vettelis sako, kad sportininkams yra svarbu, jog FIA užtikrintų, kad komanda, pažeidusi taisykles ir taip įgijusi pranašumą, bÅ«tų tinkamai nubausta.

„Mes stengiamės kontroliuoti savo vairavimą ir, manau, žinome, kada elgiamės teisingai, o kada ne. Dažniausiai stengiamės bÅ«ti sąžiningi“, - sakė jis.

„Manau, kad taip pat yra ir su bet kokiu sporto valdymu - svarbu užtikrinti sąžiningumą. FIA yra už tai atsakinga ir mes turime pasitikėti, kad jie atlieka savo darbą tinkamai. Jei nesilaikoma taisyklių, tuomet turėtų bÅ«ti pasekmės. Turiu omenyje, kad tai sudėtingas klausimas, o mes tikriausiai nesame geriausi to teisėjai. Bet manau, kad svarbu pasirÅ«pinti, jog viskas bÅ«tų skaidru ir aišku. Taigi, pamatysime, kaip bus.“

Tuo tarpu „Alpine“ lenktynininkas Fernando Alonso atkreipė dėmesį į sunkumus, su kuriais susiduria FIA, nustatydama išlaidų limitą komandoms, turinčioms skirtingas korporatyvines struktÅ«ras.

„Iš mÅ«sų pusės tai sudėtinga tema“, - sakė F. Alonso.

„Lenktynininko požiÅ«ris, manau, čia nėra labai svarbus, Mes pasikliaujame savo komandomis, kurios tikrai kontroliuoja viską, ką daro. Manau, kad visi tikimės iš FIA, kad ji kuo geriau kontroliuos visus šiuos dalykus, nes norime lenktyniauti sąžiningoje aplinkoje ir panašiai.“

„Manau, kad tai labai sudėtinga tema, nes yra daugybė dalykų, kuriais reikia tinkamai pasirÅ«pinti, kad jie bÅ«tų kontroliuojami. Biudžeto lubos yra vienas dalykas, tačiau yra daug komandų su skirtingomis struktÅ«romis, su savomis trasomis ir savomis gamyklomis. Taigi, darbas turi bÅ«ti atliktas labai gerai.“

„Mercedes“ atstovas George‘as Russellas teigė, kad jo atstovaujama ekipa negali tobulinti savo automobilių taip greitai, kaip galėtų, nes biudžeto lubos verčia riboti savo išlaidas.

„Iš patirties su „Mercedes“ žinau, kaip sunkiai visa komanda dirbo, kad neviršytų biudžeto lubų ribos“, - kalbėjo G. Russellas.

„Mes žinome, kad galėtume pasiekti geresnių rezultatų, jei galėtume išleisti daugiau pinigų. Tai labai paprasta.“

Jis mano, kad FIA prezidentas Mohamedas Ben Sulajemas turėtų nubausti bet kurią komandą, kuri viršijo nustatytą ribą, ir sumažinti sumą, kurią ji gali išleisti ateinančiais sezonais.

„Aš pasitikiu Mohamedu ir FIA, kad jie tinkamai nubaus visus, kurie bus pripažinti kaltais dėl inkriminuojamų kaltinimų. Tai turėtų bÅ«ti gana paprasta. Viršyta suma turėtų bÅ«ti ta suma, kuri bus atimta iš kitų metų biudžeto. GalbÅ«t ta suma galėtų bÅ«ti ir didesnė, kaip bausmė. Bet palaukime ir pamatysime.“

Ferrari“ lenktynininkas Charlesas Leclercas teigė, kad „bet kuri dėl to kalta komanda turėtų bÅ«ti nubausta“.

„Kokia turėtų bÅ«ti bausmė, ne man spręsti. Bet taisyklių pažeidėjai tikrai turėtų bÅ«ti nubausti.“Komentarai (1)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
Modula Oblongata
IP: b41afae | 10/07 08:41 Atsakyti
Tikiuosi Mercedes įtraukė į biudžetą ir PR kompanijos išlaidas į šių metų biudžetą
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas