Su 2023 m. bolidu sunkiau persekioti varžovus

Su 2023 m. bolidu sunkiau persekioti varžovus
logo 2023 Kovo 21 d. 22:32, Alpine

2022 metais „Formulėje-1“ pasikeitė techninis reglamentas, kurio tikslas buvo supaprastinti lenkimą ir sugebėjimą iš arti persekioti varžovą. Pernai įkandin persekioti konkurento mašiną tikrai buvo lengviau, tačiau pirmosios 2023 m. lenktynės parodė, kad situacija pasikeitė į blogąją pusę.

„Mašina sujauktame ore paskui varžovą elgiasi blogiau nei praėjusiais metais, - pasakojo „Ferrari“ sportininkas Carlosas Sainzas „Sky“ kanalui. - Gali bÅ«ti, jog tai susiję su didesne prispaudžiamąja jėga, bet dabar bolidas yra labiau panašÅ«s į ankstesnės kartos mašinas. Iš arti persekioti varžovą tapo sudėtingiau ir tai apsunkina lenkimus“.

Su C. Sainzu sutinka ir „McLaren“ pilotas Lando Norrisas: „Lenktynėse bolidas elgiasi blogiau nei mes tikėjomės. „Nešvariame“ ore prasideda didelės problemos, todėl labai sunku važiuoti labai arti paskui varžovą“.

Džedoje „Williams“ naujokas Loganas Sargeantas asmeniškai patyrė, kad jei važiuosi ilgą laiką paskui kitą bolidą, tai padangos labai greitai susidėvės.

„Buvau pakankamai konkurencingas, bet iš trasos pasitraukus saugos automobiliui kovojau su Nico Hulkenbergu. - pasakojo „Williams“ pilotas. - Gali bÅ«ti, kad aš per daug smarkiai atakavau „nešvariame“ ore, dėl to mano galinės padangos labai greitai prarado efektyvumą“.Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. Darius Linkevicius 1859
2. Beržas 1833
3. Tadas Misevičius 1828
4. regdal 1825
5. gytisz 1821