Su minkštomis padangomis startavęs V. Bottas: tikslas buvo aplenkti Maxą

Su minkštomis padangomis startavęs V. Bottas:  tikslas buvo aplenkti Maxą
logo 2021 Liepos 17 d. 20:31, Daimler AG

Pirmajame 10-tuke vienintelis startavęs su minkštos sudėties padangomis, „Mercedes“ pilotas V. Bottas tikėjosi, kad kitokia padangų pasirinkimo strategija gali padėti aplenkti iš antrosios vietos su vidutinėmis padangomis startavusį M. Verstappeną.

Deja, planas neišdegė ir suomis finišavo toje pačioje vietoje, kurioje startavo. Tiesa, kovodamas su padangų pūslėjimusi jis nuo sprinto lenktynes laimėjusio M. Verstappeno atsiliko 7,502 sekundės. 

„Startui pasirinkdami minkštąsias padangas išbandėme tai, ką pasirinko nedaugelis. Su minkštomis startavo 4 iš 20 lenktynininkų. Tikslas buvo labai aiškus – lenktynių starte ar pirmajame rate aplenkti priekyje startavusį M. Verstappeną, tačiau to nepavyko padaryti.“

„Maxas gerai startavo, o pirmajame posūkyje mano trajektoriją šiek tiek blokavo kitas bolidas, todėl negalėjau išnaudoti savo turimo greičio pranašumui susikurti. Galiausiai, džiaugiuosi išlaikęs savo poziciją, startavęs su minkštosiomis padangomis, kurios pūslėjosi“, – pasakojo V. Bottas.

Su padangų būklės problemomis susidūrė ne tik suomis, bet ir kiti lenktynininkai, startavę su vidutinėmis padangomis. tarp jų – M. Verstappenas ir L. Hamiltonas. Reaguodamas į tai, lenktynininkas komentavo:

„Manau, kad tai įrodo, jog rytoj mūsų laukia sunkios lenktynės. Jeigu bus kiek šilčiau, mes galime susidurti ir daugiau problemų, tačiau gerai tai, kad po šiandienos esame informuoti, jog rytoj gali nutikti bet kas.“

Mercedes-AMG Petronas Formula One Team
Komanda: Mercedes-AMG Petronas Formula One Team 2023 sezono taškai: 0
Variklis: Mercedes Važiuoklė: W13
Plačiau
Valtteri Bottas
Pilotas: Valtteri Bottas 2023 sezono taškai:
Komanda: Sauber Amžius: 33 m.
Plačiau


Komentarai (0)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. Ayrtons 407
2. tevez 403
3. Tomas Gaida 395
4. pofke261 393
5. kylius1978 392