Su minkštomis padangomis startavęs V. Bottas: tikslas buvo aplenkti Maxą (2)

Su minkštomis padangomis startavęs V. Bottas:  tikslas buvo aplenkti Maxą
logo Liepos 17 d. 20:31, Daimler AG

Pirmajame 10-tuke vienintelis startavęs su minkštos sudėties padangomis, „Mercedes“ pilotas V. Bottas tikėjosi, kad kitokia padangų pasirinkimo strategija gali padėti aplenkti iš antrosios vietos su vidutinėmis padangomis startavusį M. Verstappeną.

Deja, planas neišdegė ir suomis finišavo toje pačioje vietoje, kurioje startavo. Tiesa, kovodamas su padangų pūslėjimusi jis nuo sprinto lenktynes laimėjusio M. Verstappeno atsiliko 7,502 sekundės. 

„Startui pasirinkdami minkštąsias padangas išbandėme tai, ką pasirinko nedaugelis. Su minkštomis startavo 4 iš 20 lenktynininkų. Tikslas buvo labai aiškus – lenktynių starte ar pirmajame rate aplenkti priekyje startavusį M. Verstappeną, tačiau to nepavyko padaryti.“

„Maxas gerai startavo, o pirmajame posūkyje mano trajektoriją šiek tiek blokavo kitas bolidas, todėl negalėjau išnaudoti savo turimo greičio pranašumui susikurti. Galiausiai, džiaugiuosi išlaikęs savo poziciją, startavęs su minkštosiomis padangomis, kurios pūslėjosi“, – pasakojo V. Bottas.

Su padangų būklės problemomis susidūrė ne tik suomis, bet ir kiti lenktynininkai, startavę su vidutinėmis padangomis. tarp jų – M. Verstappenas ir L. Hamiltonas. Reaguodamas į tai, lenktynininkas komentavo:

„Manau, kad tai įrodo, jog rytoj mūsų laukia sunkios lenktynės. Jeigu bus kiek šilčiau, mes galime susidurti ir daugiau problemų, tačiau gerai tai, kad po šiandienos esame informuoti, jog rytoj gali nutikti bet kas.“

Mercedes AMG Petronas F1 Team
Komanda: Mercedes AMG Petronas F1 Team 2021 sezono taškai: 433.5
Variklis: Mercedes Važiuoklė: W12
Plačiau
Valtteri Bottas
Pilotas: Valtteri Bottas 2021 sezono taškai: 177
Komanda: Mercedes Amžius: 32 m.
Plačiau

Komentarai (2)
A85 logo rėmėjas
IP: dfde2d8 | 07/17 23:41 Atsakyti
egis01
07/17 23:34

Nors ir žiemines dygliuotas padangas dedasi - nelabai ka aplenks.

Sutinku, kad VB nėra tas šoferis ant kurio reikia statyt, kad lenkimus darytų. Kita vertus, MV paėmė LH starte. Tai negi VB lenks LH? Nu aišku, kad ne. Tai ir atvažiavo ramiai trečias, juo labiau, kad Perez dirvonus arė, o ne lenktyniavo.
egis01
IP: b356cb1 | 07/17 23:34 Atsakyti
Nors ir žiemines dygliuotas padangas dedasi - nelabai ka aplenks.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas