Sutartį pratęsęs F. Alonso: tai susiję su „Honda“ (6)

Sutartį pratęsęs F. Alonso: tai susiję su „Honda“
logo Balandžio 11 d. 21:49, Aston Martin F1 Team nuotr.

Fernando Alonso oficialiai pratęsė sutartį su „Aston Martin“. Ketvirtadienį buvo paskelbta, jog legendinis ispanas liks komandoje bent iki 2026-ųjų, kai „Aston Martin“ variklius pradės tiekti „Honda“.

F. Alonso ir „Honda“ santykiai anksčiau buvo įtempti. Būtent „Honda“ tiekė variklius „McLaren“ ekipai, kai veteranas sugrįžo į šią ekipą. Tuomet F. Alonso ne kartą viešai kritikavo japonų prekės ženklą, tačiau panašu, kad žaizdos užgijo. Dabar sportininkas tikina, jog galimybė netolimoje ateityje ir vėl dirbti su „Honda“ buvo viena iš pagrindinių priežasčių pasilikti.

Tuo pačiu F. Alonso leido suprasti, jog ketina likti „Aston Martin“ gerokai ilgesnį laiką, nei dabar buvo įvardinta viešai. Vairuotojas šį kontraktą pavadino gyvenimo projektu. 

„Tai yra gyvenimo projektas ir tai reiškia, kad „Aston Martin“ būsiu dar daug, daug metų. Pažiūrėsime kokią rolę aš užimsiu. Turiu labai didelę patirtį ir galėsiu ja dalintis. Komanda man suteikė labai geras sąlygas.

Dalis sprendimo likti „Aston Martin“ susiję su tuo, jog jie pradės dirbti su „Honda“. Man tai buvo labai, labai svarbu. Mums nepasisekė bendras etapas su „McLaren“, tačiau jie buvo tik atėję į šį sportą. Iškart po to jie išsprendė visas problemas ir pradėjo dominuoti šiame sporte.

Manau, kad 2026-aisias jie turės labai, labai stiprų pagrindą, jie turi visas galimybes sukurti kažką tikrai vertingo. Po patirties „McLaren“ ir „IndyCar“ čempionate ir vėl bus galimybė dirbti kartu. Man tai yra malonumas.

Akivaizdu, kad su tvariais degalais, kuriuos turėsime po dviejų metų, tai yra partneriai su kuriais noriu dirbti. Turime puikų degalų partnerį „Aramco“, todėl matau abiem pusėms naudingą situaciją. Pasikeitus reglamentui, tikrai pateksime į nežinomybę, ypač kai kalbame apie taisykles, tačiau jei man reikėtų rinktis vieną projektą, rinkčiausi būtent mūsiškį, su mūsų varikliu ir mūsų jėgaine.

Pirmiausia taip sakau todėl, kad „Honda“ dominuoja šiame sporte. Jie turi labai, labai stiprų „Red Bull“ ir jų antrosios ekipos variklį. Ir antra, su naujais degalais ir naujomis taisyklėmis jie turės visas priemones, kad pasiektų sėkmę“, - kalbėjo F. ALonso.Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
Geras Nickas
IP: 7171407 | 04/11 22:58 Atsakyti
Ech, tas Alonso liežuvis - ne tik saldus, bet ir rangosi, kaip ungurys. Labai, labai… Labai, labai… Na ir dar kartą - Labai, labai… Kita vertus aišku, kad Yuki neis į Aston Martin, Honda jau turi savo žmogų komandoj :D
Gend
IP: 806f69d | 04/12 08:55 Atsakyti
Geras Nickas
04/11 22:58

Ech, tas Alonso liežuvis - ne tik saldus, bet ir rangosi, kaip ungury... skaityti daugiau

O tu galvoji, kad ziniasklaidai pasakoja beleka ir kaip nori? 😀 taigi komandos veidas, nenustebciau, jei kalba buvo jam parasyta. Fanams svarbiausi pilotai ir tai ka jie sneka, daug maziau sureiksmintu aston vadovo zodzius. Norejo pakelt honda, ir pakele
Marius
IP: f0b5519 | 04/12 12:41 Atsakyti
Geras Nickas
04/11 22:58

Ech, tas Alonso liežuvis - ne tik saldus, bet ir rangosi, kaip ungury... skaityti daugiau

Nė kiek nesistebiu, kad tas mažas nervų kamuolys Yuki nepatrauklus Hondai
tech
IP: d326e02 | 04/12 12:56 Atsakyti
Marius
04/12 12:41

Nė kiek nesistebiu, kad tas mažas nervų kamuolys Yuki nepatrauklus ... skaityti daugiau

kaip bebutu Aston yra ambicingas projektas. Strolas aisku, kad karjeros nebaigs, tai norint buti ar bent jau atrodyti kad esi top gamykline komanda Aston-Honda, privalai tureti top pilota. koks tai butu junginys Tsunoda/Stroll? gal ten Japonam ir idomu, bet Astonai pinigu turi, tai jiems ten tos nuolaidos varikliams mainais pasodinant japona, gal nelabai ir idomios. Alonso yra ne tik top pilotas bet ir "brandas", derantis su Aston Martin zenklu. aisku jeigu ivyktu stebuklas ir Strolas visgi salma ant vinies, tada galbut japonas ir gautu vieta
a99
IP: 7cca019 | 04/12 19:06 Atsakyti
Priežastis, kodėl Alonso nutarė likti, manau visiems aiški. Pasižiūrės ar 2026 m. su nauju techniniu reglamentu Aston Martin bus konkurencigas. Jei ne, išeis po 2026 sezono.
Arnius
IP: ca17a8b | 04/12 19:35 Atsakyti
tech
04/12 12:56

kaip bebutu Aston yra ambicingas projektas. Strolas aisku, kad karjero... skaityti daugiau

Strolas 2026 nevaziuos už astonus,nes tai negali tęstis amžinai, patikėk manim :)
×

TOP naujienos

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. Darius Linkevicius 1504
2. mantioras 1504
3. Tadas Misevičius 1499
4. Giriby 1482
5. Tadux15 1472