Svarbi žinia ukrainiečiams: keičiant vairuotojo pažymėjimą nereikės laikyti egzamino (2)

Svarbi žinia ukrainiečiams: keičiant vairuotojo pažymėjimą nereikės laikyti egzamino
logo Gegužės 31 d. 11:04, Regitros nuotr.

Vidaus reikalų ministerija pranešė, jog ministrė Agnė Bilotaitė po įvykusio susitikimo su Ukrainos vidaus reikalų ministru Ihoriu Klymenko pasirašė tarptautinį susitarimą dėl Ukrainos piliečių vairuotojo pažymėjimų Lietuvoje abipusio pripažinimo ir keitimo.

Įsigaliojus šiam susitarimui, keičiant A ir B kategorijų vairuotojų pažymėjimus ukrainiečiams nebereikės laikyti vairavimo egzamino. Šis susitarimas įsigalios per keletą mėnesių, kai abiejose šalyse bus atliktos teisės aktuose numatytos procedūros.

Susitikimo metu buvo aptarti ir kiti su Rusijos karu Ukrainoje susiję klausimai, tolimesnis paramos teikimas.Komentarai (2)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
don Pedro
IP: e121035 | 06/01 06:46 Atsakyti
nu kad ne. pažystama medikė prieš kiek tais metų laikė egzą (jau tikra medikė, moteris su darbo patirtimi). Egzamino klausimas apie pagalbos suteikimą po įvykio - sako aš drąsiai atsakymą spaudžiu, kuris teisingas iš tikro. opą - ir neteisingas atsakymas. pasikviečia ten instruktorių ar ką tokį, sako bet čia nesamonė jei daryti, kaip pagal ale pagal teisingą atsakymą tai žmogui tik dar labiau pakenksi. Anas pečiais patraukė ir kažką tokio - nori išlaikyti - spausk ką reikią, o ne teisingą atsakymą..
Durnių slėnis.
Egis Nulis Vienas
IP: d95347c | 05/31 11:15 Atsakyti
Keista, kad regitra paleido tokia proga pasipinigauti. Bet matyt nespėja savu busimų vairuotojų sukirtinėti.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. blaster 3840
2. berta 3792
3. avon 3774
4. redworm 3763
5. Valerijonas 3749