T. Glockas: „Formulėje-1“ per daug taisyklių

T. Glockas: „Formulėje-1“ per daug taisyklių
logo 2023 Kovo 21 d. 14:51, BMW Motorsport

Buvęs „Formulės-1“ lenktynininkas Timo Glockas kalbėjo apie paskirtą, o vėliau atšauktą Fernando Alonso baudą ir nesėkmingą „Ferrari“ pasirodymą Saudo Arabijoje.

Timo Glockas: „Fernando buvo nubaustas neteisingai. Akivaizdu, kad panašiais atvejais reglamentą reikia pakeisti. Mano galva, dabartinė „Formulė-1“ yra per daug reguliuojama, joje per daug įvairiausių taisyklių. Komanda neįgauna jokio pranašumo, jei keltuvas prisiliečia prie bolido baudos atlikimo metu. Tokie FIA veiksmai su Alonso kenkia F-1 įvaizdžiui.

Esu labai nusivylęs tuo, kiek „Ferrari“ daug atsiliko paskutiniame ruože. Perėję prie kietųjų padangų, abu sportininkai prarado greitį. Stebėtina, tačiau „Mercedes“ finišavo priešais „Ferrari“. Regis, kad jie turi geresnį tempą lenktynėse.

Dabar viskas priklausys nuo to, kas turės geresnį greitį konkrečioje trasoje konkrečiomis sąlygomis – ir tai apspręs, kuri komanda - „Mercedes“ ar „Ferrari“ bus trečia po pirmaujančių „Red Bull“ ir „Aston Martin“.Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. Darius Linkevicius 1661
2. Tadas Misevičius 1633
3. Beržas 1627
4. Giriby 1621
5. mantioras 1621