T. Kravitzas: F. Alonso perėjimas buvo siurprizu (15)

T. Kravitzas: F. Alonso perėjimas buvo siurprizu
logo Rugpjūčio 02 d. 14:04, A.S.O/DPPI/F.Gooden

„Sky Sports“ kanalo žurnalistas „Formulėje-1“ žino viską ir apie visus. Bet jį gana nustebino Fernando Alonso sprendimas pereiti į „Aston Martin“.

Tedas Kravitzas: „Manau, kad nėra gėda prisipažinti, jog Fernando Alonso perėjimas tapo dideliu siurprizu daugeliui. Akivaizdu, kad Alonso pasibaigė kontraktas ir jis dairėsi į dideles komandas. Kai aš su juo diskutavau prieš Ispanijos GP, jis pasakė, kad bÅ«tų laimingas atsidurti kurioje nors didelėje ekipoje, net tapdamas „antru numeriui“ šalia Charleso Leclerco ar Maxo Verstappeno – jis tikrai negalvojo apie tai, kad reikia pasilikti „Alpine“.

Kodėl Alonso pasirinko „Aston Martin“? Pas juos atėjo daug žmonių iš „Red Bull“. Danas Followsas tapo technikos direktoriumi ir pradėjo atvažiuoti į lenktynes. Alonso apie tai žinojo. Jis taip pat žino tai, kad ten yra dideli pinigai – ir nusprendė, kad tai jam bus geriausias variantas.

Viename iš interviu Christianas Horneris yra sakęs, kad „Renault“ nori skristi verslo klase, bet yra pasirengę mokėti tik už ekonominės klasės bilietą. Gali bÅ«ti, kad Fernando irgi tai pastebėjo. Gal jis pamatė, kad „Alpine“ nėra reikiamo lygio investicijų, kurias turi „Aston Martin“ ir prancÅ«zus pilnai tenkina kova dėl ketvirtos pozicijos Konstruktorių taurėje. Gali bÅ«ti, kad Alonso pajautė nepakankamas ambicijas, kurių nebuvo, kai jis važiavo gamyklinėje „Renault“ komandoje, todėl ir nutarė paieškoti sau kitos vietos.

Kai „Aston Martin“ sužinojo, jog Sebastianas Vettelis užbaigia karjerą, jie nutarė pasamdyti ne mažiau spindinčią žvaigždę. Tai komanda su labai didelėmis ambicijomis ir manau, kad jų požiÅ«ris buvo toks: mes galėjome paimti Nycką de Vriesą ar Oscarą Piastri, bet šie vaikinai neturi reikiamos patirties.

Gali bÅ«ti, kad ir pati „Alpine“ nenorėjo tęsti bendradarbiavimo su Alonso ir pakeiti jį O. Piastri, bet tam jokių įrodymų nėra. Komanda gerbė Fernando, kuris mokėjo virtuoziškai dirbti su mašina. Nemanau, kad jie labai norėjo jį paleisti, bet jie turi Piastri, todėl jiems tai netaps problema.

Alonso karjeroje ne kartą bÅ«ta atvejų pereiti į silpnesnę komandą su viltimi padaryti pažangą per trejus metus. Bet jei „Aston Martin“ reikės trejų metų norint nugalėti lenktynėse ir kovoti dėl čempionų vardo, tai Alonso tada jau bus 44 metai.

Kol kas ispanas yra geros sportinės formos, jam patinka „Formulė-1“, jis dar neišsikvėpė kaip S. Vettelis. Gali bÅ«ti, kad Fernando ieškojo sau naujo iššÅ«kio, norėdamas suprasti, ką jis dar sugeba.

Šis sugrįžimas sugrąžina Alonso prie „Mercedes“ jėgainių, su kuriomis jis nedirbo po skandalingo išÄ—jimo iš „McLaren“ prieš 15 metų. Tai reiškia, kad po ispano kontraktu turi bÅ«ti ir Toto Wolffo parašas. Ir Fernando jį gavo“.

Fernando Alonso
Pilotas: Fernando Alonso 2022 sezono taškai: 41
Komanda: Renault Amžius: 41 m.
Plačiau


Komentarai (15)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
F1 Fanas
IP: e8c13c5 | 08/03 10:15 Atsakyti
nu kada jis pereis į normalę komandą???????????????
Sub7
IP: 3c88832 | 08/02 20:54 Atsakyti
montoyja
08/02 18:26

Norėčiau kadanors sužinoti tiesą dėl ko ištikro Alonso paliko Alpine.

Saito insideriai, kurie remiasi Ferrari ir kitais zmonem gi jau sake, kad prisiko i darza ir tiltus sudegino bei nuejo Strollams uz eurus tarnaut. Alonso kitaip is komandu neiseina, visi kiti tik per vakarienes vietos kalba padekas sako
Aivaras1
IP: 95a7dff | 08/02 20:34 Atsakyti
Klepsidra
08/02 14:51

He added: “We offered a one plus one deal. And we discussed with Fernando that: 'look, if next year at this time, you're performing at the same level, of course, we will take you and that could have carried on'.

“But I think he wanted more certainty independent of performance: ‘I want to stay for longer.’ And I think that was the crux of the going one plus one as opposed to two plus one or three plus one or three years.”

Cia eilinis melagio snaucerio boolshit. Kalba apie performansa nors is tikrųjų norejo tureti galimybe pasiimti ta savo piastri po metu
I30
IP: 7aa1647 | 08/02 18:35 Atsakyti
Nemanau kad cia siurprizas gi nesenai visai jis pats sake kad eitu bet kur tik vetteliui pasakius kad iseina is f1 viskas buvo kaip ir aisku
montoyja
IP: df8d586 | 08/02 18:26 Atsakyti
Norėčiau kadanors sužinoti tiesą dėl ko ištikro Alonso paliko Alpine.
YZF
IP: 20135ae | 08/02 18:18 Atsakyti
lolol
08/02 15:02

Tai ferdinandas žada lenktyniauti iki 45 metų? Ar iki 50?

Nors ir iki 70 jeigu vis dar sugeba krauti komandos partneriams.
CBRV
IP: e3b3085 | 08/02 17:27 Atsakyti
Klepsidra
08/02 15:33

tapo jau tuo pajuokos objektu, kad triedi? Alpine siandien ir Aston kitamet jam mokes panasia alga kaip ateities top talentams, kad mokama - daugiau gauna tik Maxas su Hamiltonu. truputi keista svaistyti pinigus pajuokos objektui.

daugelis is cia rasanciu galetu buti tokiu "pajuokos objektu" su daugiamilijoniniu kontraktu kisenej :) tamsta, Jus tik Max matote, kiti jums beviltiski mulkiai nezinia, ka veikiantys F1.....
tech
IP: c4754c7 | 08/02 16:26 Atsakyti
trumpai tariant - Aston Martin labiau norejo Alonso. nes Renukas matomai galvojo, kad Alonso niekur neis ir gaus pasideret kaip jiems patogiau, bet pamirso, kad jis vis dar didelis zaidejas rinkoje, ir Astonas pasiule toki pasiulyma, kad neliko ka daug svarstyt. jeigu siemet ALonso atlyginimas buvo 3-as pagal dydi rikiuotej, tai tiketina jis ir kitais metais bus TOP3 ir su multi year, o ne su 1+1? ar panasiai :)
Klepsidra
IP: 0e3b2ff | 08/02 15:40 Atsakyti
Klepsidra
IP: 0e3b2ff | 08/02 15:33 Atsakyti
Helis
08/02 15:30

Iki tol, kol pajuokos objektu taps, kol su Maxo ir Micko sūnumis varžysis, trečios kartos lenktynininkais.

tapo jau tuo pajuokos objektu, kad triedi? Alpine siandien ir Aston kitamet jam mokes panasia alga kaip ateities top talentams, kad mokama - daugiau gauna tik Maxas su Hamiltonu. truputi keista svaistyti pinigus pajuokos objektui.
×

TOP naujienos