T. Wolffas abejoja „Andretti“ projekto naudingumu (4)

T. Wolffas abejoja „Andretti“ projekto naudingumu
logo Gegužės 07 d. 21:08, Daimler AG

Majamio GP savaitgalio metu eilinį kartą buvo svarstomas galimas naujos amerikiečių komandos atėjimas į „Formulę-1“ - „Andretti Global“ projektu užsiima Michaelas Andretti, buvęs lenktynininkas, o dabar – gana sėkmingas verslininkas.

Jo tėvas, 1978 m. F-1 pasaulio čempionas Mario Andretti „Sky Sports“ kanalui išvakarėse sakė: „Jei viskas pasiseks, mes būsime „Formulėje-1“ 2024 metais. Mes jau turime susitarimą su jėgos agregatų tiekėju („Renault Sport“), turime ir reikiamą finansavimą ir žinoma, turime savo „know-how“. Bet mes dar turime nemažai padaryti, kad atitiktumėm FIA reikalavimus“.

Tačiau „Mercedes“ komandos vadovas Toto Wolffas nėra įsitikinęs, kad 11-toji komanda duotų „Formulei-1“ kažką vertingo. Kartu „Mercedes“ bosas užsiminė, kad kitiems čempionato dalyviams toks naujas projektas nepigiai kainuotų.

„Apie amerikiečių paraišką dalyvauti pasaulio čempionate jau pasakyta nemažai. Jei kalbėsime apie pliusus, tai naujos JAV komandos atsiradimas su pilotais iš Jungtinių Valstijų būtų labai naudingas, - sakė T. Wolffas. - Bet šiandien mes jau turime 10 komandų ir mes visą prizinį fondą dalinamės tarp šių dešimties dalyvių. Per pastarąjį dešimtmetį „Mercedes“ į „Formulę-1“ investavo milžinišką sumą ir kiekviena organizacija, čia esanti, per šiuos metus investavo į su „Formule-1“ susijusius projektus daugiau kaip vieną milijardą eurų.

Todėl būtų būtina, kad atsiradus dar vienam dalyviui, prizinis fondas komandoms taip pat padidėtų. Jei ne, kiekvienai komandai dalyvavimas F-1 taptų kur kas brangesniu malonumu. Taigi, ar realiai tai yra priimtina?“

Kalbėdamas apie kitas organizacijas, kurios palaiko tokią nuomonę, T. Wolffas turėjo galvoje „McLaren“ ir „Alpine“ komandas, kurios taip pat nenori dar vieno konkurento.


Komentarai (4)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
Klepsidra
IP: f2c8c3b | 05/08 14:43 Atsakyti
Durnukas
05/08 10:01

Alpina nenori naujos komandos bet andreti turi susitarima su reno del varikliu. Nieko nesuprantu. Kaire nori desine ne?

Is esmes Alpine privalo tiekti Andretti motorus, jei jie ateitu, tai del sito gali ir graziai susitarti
Durnukas
IP: f7686cb | 05/08 10:01 Atsakyti
Alpina nenori naujos komandos bet andreti turi susitarima su reno del varikliu. Nieko nesuprantu. Kaire nori desine ne?
Hat
IP: a1864ae | 05/08 05:36 Atsakyti
Graziais zodziais pridengtas godumas.Apie F1 dvasia laikas uzmirsti.
Omikron
IP: 6575a5f | 05/07 22:25 Atsakyti
O tai gal isspiriam Williams, Alfa Romeo, Alpha Tauri ? Dar daugiau pinigu liks tom kurios svaistosi pinigais i desine ir kaire
×

TOP naujienos