T. Wolffas: aš greitai supratau, kad Lewisui reikia laisvės (6)

T. Wolffas: aš greitai supratau, kad Lewisui reikia laisvės
logo 2019 Liepos 10 d. 11:47, Pirelli

Lewiso Hamiltono interesai neapsiriboja vien „Formule-1“ – penkiskart pasaulio čempionas dažnai lanko madų demonstracijas, pasirodo pasaulinių šou žvaigždžių tarpe, įrašinėja muziką. „Mercedes“ neprieštarauja tokiam Lewiso gyvenimo būdui ir komandos vadovas Toto Wolffas paaiškino, kodėl.

Toto Wolffas: „Svarbiausia – reikia pripažinti, kad visi žmonės yra skirtingi, kiekvienam reikia savos aplinkos, norint gerai lenktyniauti. Lewisui būtina patenkinti savo ambicijas ir interesus kitose srityse.

Galima, žinoma, pasodinti lenktynininką į narvelį ir jam pasakyti: „Tu turi elgtis štai taip: niekada nevėluoti, gerai išsimiegoti prieš lenktynes ir neįrašinėti muzikos naktimis, kadangi ryt iš ryto – skrydis ir tu turi pasistengti užmigti“. Aš greitai supratau – jei duosime Lewisui laisvę užsiimti tuo, kad jam yra įdomu, mes iš jo gausime daugiau trasoje.

Lewisui kartais reikia persijungti nuo minčių apie lenktynes. Lankydamas madų demonstracijas, įrašinėdamas muziką ar važinėdamas snieglente su draugais, jis kuriam laikui pamiršta lenktynes, o sugrįžta dar kur kas stipresnis ir energingesnis.

Būdamas ankstesnėse pareigose, aš supratau, kad visi mes dirbame ir gyvename skirtingai. Kartais net ir patys sėkmingiausi žmonės, sugebantys aplenkti daugelį, gyvena visai kitokį gyvenimą – tai reikia suprasti. Mums Lewisas patinka toks, koks jis yra. Jis – puikus sportininkas, kurį mes sugebėjome įterpti į komandos struktūrą. Jis sugebėjo ir mus įtraukti paskui save“.


Komentarai (6)
LewisDNF
| 07/12 01:36
vaidas0023
| 2019 Liepos 11 d. 01:18

Jo laisvalaikis jo reikalas, bet manes tai nezavi visai, truputi gejiskai atrodo. Pamaiva jis man toks, seku ji instagramoje, tai nigga life totalus... idomu kokia jo seimynine padetis? Turi vaiku ar drauge, kazkaip jau musa laikas jam brandinti seimos reikala

Draugavo, skyrėsi, draugavo... Galiausiai pats prasitare kad santykiai trukdo lenktyniauti. O kadangi jis siejamas su daugeliu pramogų pasaulio atstovų nenustebciau, kad baigus karjera prasidėtų nauji santykiai.
vaidas0023
| 07/11 01:18
Jo laisvalaikis jo reikalas, bet manes tai nezavi visai, truputi gejiskai atrodo. Pamaiva jis man toks, seku ji instagramoje, tai nigga life totalus... idomu kokia jo seimynine padetis? Turi vaiku ar drauge, kazkaip jau musa laikas jam brandinti seimos reikala
deivec
| 07/10 17:49
nu tai aisku...visi kiti meldziasi, lanko baznycia sekmadienia, su mergom nemiega, mama pabuciuoja ir vistiek nelaimi lenktyniu arba max viena cempa...
Ot tai problema 5 kart cempas palanko madus renginius ir padainuoja laisvalaikiu...tema verta tik delfi.lt
Accadia
| 07/10 17:12
Pritaikoma daugeliui žmonių. Taip išeina, kad LH būvo neišmiegojęs prieš kažkurias lenktynes? (Vietoj to, kad pamiegoti prieš skrydį, kaip sako Toto.)
ArasHamis
| 07/10 16:18
Vo tak ta Pan .....
Morda Pats176130203233504
| 07/10 11:52
vot kak ano myhalych
×

F-1.lt pulsas