T. Wolffas: informacija tarp pilotų bus ir toliau dalijimasi

T. Wolffas: informacija tarp pilotų bus ir toliau dalijimasi
logo 2014 Balandžio 12 d. 11:30, Daimler
Toto Wolffas atvirai pareiškė, kad „Mercedes“ komandos lenktynininkai ir toliau dalinsis informacija, net jei Lewisas Hamiltonas ir Nico Rosbergas kovos dėl čempiono vardo.
Bahreino GP lenktynių kvalifikacijoje N. Rosbergas iškovojo „pole“ poziciją peržvelgęs visus L. Hamiltono treniruočių metu užfiksuotus rezultatus visuose trasos sektoriuose pagal telemetrijos duomenis. Pasak „Mercedes“ komandos vadovo, taip bus elgiamasi visą likusį sezoną.
„Atviros informacijos politika bus naudojama visada“, – tvirtino T. Wolffas. „Yra taisyklė, kad abi garažo pusės yra atviros ir skaidrios viena kitos atžvilgiu. Visgi turime būti realistais. Lenktynininkai turi rasti pranašumą ir jį galbūt išlaikyti iki pat kvalifikacijos pabaigos, tai visiškai normalu.“
„Nebus tokios galimybės, kad bus dirbama ties viena garažo puse arba nebus keičiamasi informacija. Pilotai supranta, iš kur atėjo ši komanda. Esame labai geroje pozicijoje, esame peletono priekyje ir norime išlaikyti dvasią bei filosofiją“, – pridūrė T. Wolffas.


Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. f1a 816
2. Giriby 812
3. mantioras 805
4. Gudas 796
5. Kęstutis Šimkus 794