T. Wolffas: mes pasiūlėme Rosbergui ilgalaikį kontraktą (5)

T. Wolffas: mes pasiūlėme Rosbergui ilgalaikį kontraktą
logo 2016 Liepos 02 d. 10:46, Daimler
Šio sezono pabaigoje užsibaigia Nico Rosbergo kontraktas su „Mercedes“ komanda. Neseniai Niki Lauda sakė, kad abi pusės jau suderino visas naujos sutarties detales, o Spielberge tai patvirtino ir „Mercedes“ ekipos vadovas Toto Wolffas.
T. Wolffas: „Kai Gerhardas Bergeris, atstovaujantis N. Rosbergo interesus, Niki Lauda ir aš – trys austrai susirenkame kartu prie derybų stalo, tai gerokai apsunkina sprendimo priėmimo procesą. O jei rimtai, tai visos naujos Nico sutarties detalės jau yra suderintos – Rosbergui mes pasiūlėme ilgametį kontraktą, tačiau jis jo dar nepasirašė“.
Komentuodamas kovą dėl pasaulio čempiono titulo šiais metais, T. Wolffas kalbėjo: „Baku Lewisui buvo paprasčiausiai nesėkminga diena, todėl dėl to aš visai nepergyvenu. Tuo tarpu Nico visai neveikia jokie emociniai svyravimai ir jis yra be galo stabilus. Jis turi daug pasaulio čempiono bruožų“.
„Mercedes“ komandos vadovas taip pat pakomentavo gandus, jog vokiečių automobilių koncernas labai įdėmiai seka jaunojo Micko Schumacherio lenktynininko karjerą: „Mes kol kas neturime jokių planų, susijusių su šiuo jaunuoliu. Jis turi toliau ramiai lenktyniauti ir tęsti pažangos procesą“.

Komentarai (5)
Karolis Siaulaitis
| 07/02 16:43 Atsakyti
misiulis kaip visada bando pajuokaut, bet tik grybu pripjauna
M0DIS
| 07/02 12:53 Atsakyti
Misiuli -> tavo fantazijai lygiu nera :))))))))))
Cia tas pats jog Arvydas Sabonis butu uzdejes Domantui Shaqo varda :DDDDDDD negaliu patiket, kai suauge zmones taip sumasto :))))) Shumiui tikrai maziausiai savo sunui reikejo deti varzovu vardus :)))) ziauriai prajuokinai :)))))
Rimvydas Rozenas
| 07/02 12:47 Atsakyti
va emocijos uzvalde ir mersa supyle per trefke
Simonas Četvergas
| 07/02 11:16 Atsakyti
Šiaip, jis Mick Schumacher, o ne Mika, nežinau, kodėl straipsnyje taip parašyta.
Misiulis
| 07/02 10:59 Atsakyti
Mika Schumacher? Gal kas žinot kokia tokio parinkto vardo istorija? Ar ne dėl Hakkineno taip pavadintas? Butu labai grazus gestas.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas