T. Wolffas pasijuokė iš pranešimų apie jo skambučius M. Verstappenui (4)

T. Wolffas pasijuokė iš pranešimų apie jo skambučius M. Verstappenui
logo 2019 Balandžio 18 d. 07:47, Daimler

Mercedes“ vadovas Toto Wolffas teigia smagiai pasijuokęs iš žiniasklaidoje pasirodžiusių pranešimų apie jo skambučius „Red Bull“ pilotui Maxui Verstappenui.

Praėjusią savaitę vokiečių žiniasklaidoje buvo cituojamas „Red Bull“ patarėjas sporto klausimais Helmutas Marko, kurio teigimu, T. Wolffas kiekvieną mėnesį po kelis kartus skambinėja M. Verstappenui.

„Aš, Maxas ir Josas smagiai pasijuokėme iš tokių pranešimų. Aš neturiu Maxo numerio ir niekada jam neskambinau. Kaip Maxas jau yra sakęs, aš seniai pažįstu Josą ir laikau jį savo draugu“, - kalbėjo T. Wolffas.

„Mes juokais pasikalbame apie vaikus ir kada juos sodinsime į kartingus bei kokią komandą jiems sukursime. Mes nesikalbame apie Maxą ir jo sutartį. Maxas yra įsipareigojęs „Red Bull“ komandai, tad nėra apie ką diskutuoti.“

„Mes turime sutartis su savo pilotais. Tad neturime planų pradėti diskusijas su kitais sportininkais, tame tarpe ir Maxu. Tad nežinau iš kur žmonės traukia tokią informaciją.“


Komentarai (4)
dede seimas
| 04/18 22:51
zinant Toto ir Lauda buda ir ta harmonija kuria jie palaiko komandoje tai iskart sakau sansai nera lygus 0 jie yra maziau nei 0.
SliMMaz logo rėmėjas
| 04/18 21:41
Totas geras snekutis, aha neturi Maxo numerio :) Manau jie ten visi visu numerius turi
KIIL
| 04/18 18:21
keista, kad nieko apie ferrari greiti nepasake
Skirmantas_M
| 04/18 17:33
O po metų, kitų tik pyst ir Verstapennas iš niekur nieko Mercedes.
×

F-1.lt pulsas