T. Wolffas: svarbiausia, kad mes dabar patys greičiausi

T. Wolffas: svarbiausia, kad mes dabar patys greičiausi
logo 2021 Lapkričio 21 d. 19:08, Daimler AG

Mercedes“ lenktynininkai buvo patys greičiausi per visas tris Kataro GP savaitgalio dienas: ir per treniruotes, ir kvalifikacijoje, ir lenktynėse, kurias laimėjo Lewisas Hamiltonas. Maxas Verstappenas sugebėjo finišuoti antras, pademonstruoti greičiausią ratą ir iki minimumo sumažinti praradimus asmeninėje įskaitoje. Tačiau „Mercedes“ vadovo Toto Wolffo žodžiais tariant, jam dabar yra svarbiau ne tai, kiek taškų dar reikės atsilošti Hamiltonui, o tai, kad pergalei čempionate jų komanda turi viską, kas bÅ«tina: labai greitą bolidą.

„Svarbiausia man dabar, kad mašina yra pakankamai greita, - sakė T. Wolffas. - Mes turime gerą greitį tiesiosiose ir esame greiti posÅ«kiuose. Tai teikia vilčių, kad likusiose varžybose pasieksime mums reikalingo rezultato. Lewisas sugebėjo kontroliuoti atotrÅ«kį visoje distancijoje, jis važiavo labai geru savo tempu. Viena, dėl ko aš galiu gailėtis, tai tik dėl neparodyto greičiausio rato.

Priekyje laukia dar du etapai Artimuosiuose Rytuose. Manau, kad šios trasos mums gerai tiks, bet mes sezono eigoje jau matėme, kad ne visada pavykdavo bÅ«ti greitiems mums tinkančiose trasose, todėl dabar nenoriu spėlioti. Bet šiandien mes sužinojome, kad padangos ant mÅ«sų bolidų ypač karštomis sąlygomis dyla pakankamai lėtai“.

Wolffas taip pat pakomentavo Valtteri Botto pradurtą padangą ir jo pasitraukimą.

„Kalbant apie Bottą, tai mums dar teks išsiaiškinti, kodėl sprogo Valtteri padanga, - pasakojo „Mercedes“ komandos vadovas. - Iki pradÅ«rimo mes nematėme jokių problemų su padangomis, telemetrijos duomenyse nebuvo matyti jokios vibracijos, jokių požymių, kad padanga yra ant ribos. Po sustojimo jis sugrįžo į trasą, bet buvo priverstas pasitraukti dėl to, kad bolidas buvo apgadintas“.

Mercedes-AMG Petronas Formula One Team
Komanda: Mercedes-AMG Petronas Formula One Team 2024 sezono taškai: 0
Variklis: Mercedes Važiuoklė: W13
Plačiau


Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. Darius Linkevicius 2284
2. Valode 2236
3. Beržas 2222
4. mantioras 2220
5. Tadas Misevičius 2218