TAG išliks „Red Bull“ partneriu (1)

TAG išliks „Red Bull“ partneriu
logo 2018 Gruodžio 04 d. 19:49, Getty Images / Red Bull Content Pool

„TAG Heuer“ ir toliau bus „Red Bull Racing“ partneriu, nepaisant to, kad atvyksta „Honda“ ir TAG negalės puikuotis ant „Formulės-1“ variklių.

Politinės bėdos su „Renault“ neleido „Red Bull“ pasiekti susitarimo, tačiau Šveicarijos firma sutiko bendradarbiauti su „Red Bull“ iki 2021-ųjų. 

Pasak komandos tai yra tik pirmas žingsnis link ilgalaikio bendradarbiavimo: „Pastaraisiais metais TAG vardas buvo siejamas su puikiais komandos pasiekimais. Šis vardas turi didžiulį palikimą visoje F-1. Mes didžiuojamės, kad galėsime tęsti šią istoriją kartu.“

Kompanijos vadovas Stephane Bianchi kalbėjo: „Nuostabus ryšys tarp „TAG Heurer“ ir F-1 yra įrodymas, kad mums reikia ir toliau išlikti šiame sporte.“

Komentarai (1)


ddt
| 2018 Gruodžio 04 d. 23:32
Nedarykit gi tiek klaidų. Pradėkim nuo istorijos: istorinis šio šveicariškų laikrodžių gamintojo vardas buvo Heuer, kol TAG Group (Liuksemburgas) jų neįsigijo 1985 metais. Taigi, nuo 1985 yra TAG Heuer, o nuo 1999 tie liuksemburginiai šveicarai priklauso prancūzams LVMH, t.y. nieko ten šveicariško nebėra, tik HQ adresas. Niekad nebuvo TAG. Niekad nebuvo TAG Heurer. Kai kada išleidžia ribotos serijos laikrodžius su Heuer prekės ženklu, bet čia jau neesmė. Rezultate - net ir pavadinime klaida, nebekalbu apie tekstą. Kalbant apie tai, kodėl TAG Heuer vis dar laikomi šveicariškais laikrodžiais, pasidomėkim apie tai, kokie reikalavimai taikomi norint gauti "Swiss Made", taigi teiginys, kad jie yra šveicarai, tikslus tik iš dalies net per kelis frontus, ne tik per nuosavybę. Netgi nemažos dalies jų laikrodžių mechanizmai (CAL 1887) yra licencijuoti japonų SEIKO mechanizmai, bet... Tebūnie, bijau kad jau bus per daug info :))) Pataisykit pavadinimą, panaikinkit Heurer, ir bus nors kažkiek normaliau.
×