Tendencingumas, ar atsitiktinumas ???

2002 Liepos 30 d. 20:34

Norėčiau paklausti puslapio savininkų:
1. Kodėl prisijungus, po kiek laiko paspaudus "Refresh" mygtuką, dažnai prisijungimas neberodomas??? Manau, jei jau prisijungiau - jokio skirtumo - minutę ar metus būsiu aktyvus. Kitaip - paskelbkit - po kiek laiko užsiregistravęs, būsiu nebeaktyvus ir reikės persiregistruoti.
2. Kartais, (konkrečiai šią dieną, pora mano žinučių dingo, nors po paspaudimo "Siųsti" jas puikiausiai mačiau ir po gero laiko tarpo jų nebeliko. Aišku, tai buvo pakankamai intriguojančio turinio, bet neperžengiančios puslapio nustatytų žinučių rašymo tvarkos normų - todėl "baną" (draudimą rašyti žinutes) siūlyti nebūtų už ką. Galėčiau atkurti - ką, kur ir kada rašiau. Nuo dabar užsuksiu loginę programėlę tokiems atvejams.
3. Klausimas - ar kai kurių puslapio lankytojų, besilaikančių puslapio nustatytų žinučių rašymo tvarkos, ir, kurių nuomonės su kai kurių puslapio kūrėjų požiūriu nesutampa - žinutės nėra tyliai "trinamos" (ar kelios dingę žinutės gali būti atsitiktinumas)???
3. Gerbiu šio puslapio pasiaukojančius F1 populiarinimo įdėjai įkūrėjus, bet nesinori, kad kitaip puslapio kūrėjų atžvilgiu mąstančių mintys būtų blokuojamos arba tiesiog trinamos be jokio pagrindo.
4. Tikiuosi, geriausio 2002 metų puslapio vardą gavusio organizatoriams pavyks jį apginti ir kitais metais, nustumiant technines ir būtiniausiai žmogiškąsias nešališkumo proraiškas užmarštin.

AlBanas (kol kas diskusijų pseudonimas. Jei iškils būtinybė - oficialiai - tikri: vardas, pavardė, ...)

P.S Būtų įdomu išgirsti ir kitų diskusijų dalyvių nuomones, nusiskundimus, kurių apstu buvo įvairiausiose diskusijose ir už ką kai kurie (nevietoje "pasireiškę") gavo "banus". Čia yra tam skirta vieta - tad drąsiau - vergai nužemintieji.

2002 Liepos 30 d. 22:13

Ankscau ma ir budavo neskalandumu bet ne del zinuciu , o todel kad mano paswordas kas kelios dienos pasikeisdavo ir kai nueidavau i emaila budavo atsiunciami vis nauji prisijungimo paswordai. Bet jei nerasydavau zinuciu daugiau kaip tris dienas mano accountas nebeveikdavo.Paswordai netikdavo, nors visas zinutes raseu in tema nenusizengdamas nuo rules, bet geria kad jau koks menesis toki bajeriai nesikartoja. Tikiuosi ir nesikartos.

2002 Liepos 30 d. 23:09

Man tai irgi tos zinutes daznai dingsta, kai paspaudi "Siųti". Todel visa laika, kai parasau zinutes ja priesh siusdamas nusicopyjuoju.

2002 Liepos 30 d. 23:18

Štai ir vieno puslapio vadovų atsakymas:

1. Su prisijungimu yra problemų, tai pripažįstu. Deja, kadangi visuose testuojamose sistemose viskas buvo OK, nežinau kur klaida ir ką taisyti :( Bet dėl šio klausimo skundiesi ne tu vienas, tiesa tokie atvejai yra labai reti (tu esi vienas iš trijų asmenų)

2. ŽINUTĖS NĖRA TRINAMOS, JEI NENUSIŽENGIA PUSLAPIO TAISYKLĖMS. Dažniausiai išvis jos nėra trinamos, net jei ir už jas duodamas banas, tiesiog taip parodoma, už ką ta nuobauda buvo skirta. Būtų malonu, jei tu man parašytum, kada +- tu tas žinutes/komentarus rašei, koks jų turinys buvo, tavo IP adresas ir t.t. man į el. paštą as eta cia.lt. Dar kartą kartoju - žinutės nėra trinamos.

3,4. Atsakiau į tai praeitame klausime.

5. Šis titulas buvo gautas tik puikiai susiklosčius aplinkybės. Tiesą pasakius, nemanau, kad kitais metais mes apginsime šį titulą. Netgi abejoju, ar būtų etiška dalyvauti, tačiau ne aš vienas tai sprendžiu :)

6. Žinutės, jas nusiuntus, iš ties kai kada dingsta - šitam dalykui paaiškinimų bemaž nėra. Kai kuriems žmonėms taip atsitinka, nes jie parašo ją, ir prieš tai sistema juos automatiškai atjungia (už 10 min. neveiklumą). Tačiau kai kuriems jos dingsta tiesiog taip - nusiunti ir žinutės nėra. Būtent taip yra šiuo metu visiems žinomam Kristijonui, ir aš pats nesuprantu, ką šiuo atveju daryti :(

7. AISTUX> tu pažeidinėjai taisykles, keletą kartų buvai užbanintas, tad nesistebėk, kad passwordai pasikeisdavo ir pan.

Kol kas tiek, užduokite kitų klausimų arba diskutuokime toliau šiais.

2002 Liepos 31 d. 00:10

seip bana buvau gaves tik syky o kodel kai nekomentuodavau kelias dienas rtai dingdavo mano accountas ?????

2002 Liepos 31 d. 01:04

Kaip jau minėjau, accountai šiaip sau nedinginėja

2002 Liepos 31 d. 12:29

Po puslapio atnaujinimo visada prieš siųsdamas nukopijuojiu - tai tapo kaip ir įprasta sistema, nes dažnai vietoj nusiųstos žinutės matydavau save atjungtą. Čia tai smulkmena, nors ir šioks toks nepatogumas.
Vakar dvi žinutes nusiunčiau, mačiau bendrame sąraše ir uždariau langą. Po kiek laiko patikrinu - nėra - mistika, ar bermudų trikampis :) Aišku bala jų nematė, bet jei adminams įdomi techninė šios problemos pusė - tai:
1. Off topic:>> žinutė buvo atsiradusi po Karoliox 2002 07 30 18:29:50. Tikslaus laiko nepamenu.
2. VOKIETIJOS GP (autorius Medikas) žinutė pasirodė apie +- 18 valandą.
Žinučių panašų turinį galėčiau atkurti, bet tai neesminis dalykas, o mano IP pastovus, tik kelis kartus atostogaudamas rašiau iš Kroatijos, Italijos ir Palangos.
3. Ar nebūtų sunku padaryti prisijungimą iki kol atsijungsi? Dabar, kaip supratau, 10 min. neaktyvus ir automatiškai esi atjungiamas.
4. Ar labai sunkiai pataisoma problema su Refresh'u? Pavyzdžiui, atsidarau dominančias temas, rašau žinutes ir atomatiškai ar ranka atnaujinu puslapius, neatidarant jų iš naujo. O dabar dažnai dvigubinasi žinutės.
5. Labai retai būna, atidarant puslapį, dalis normali, o dalis tik skripto nuobiros.

Štai tokie pastebėjimai iš vartotojo pusės. Nepykit už karštakošiškus mano įtarimus - tiesiog tuo momentu buvau tikrai pyktelėjęs ir atrodė visi aplinkui kalti :) Tikiuosi - tai išeis tik į gerą :)

2002 Liepos 31 d. 12:32

Del 5-o punkto, galiu ramia sazine pareiksti, kad kitais metais tikrai nedalyvausime. WWW cempionatas kaip koks mis pasaulio konkursas... du kartus vis tiek neisrinks. Gal bandysime dalyvauti su kitais projektais, tik kad niekaip nepradedame ju kurti :)

6. Ka daryti, ka daryti... sakiau kad per sudetingai tu padarei visa sistema... geriau daryti taip kaip as - nieko niekur antra karta nepanaudosi, bet bent jau aisku kur, kas ir kodel neveikia... zinoma jeigu apskritai kas nors veikia...

7. AISTUX - tiesa slypi kazkur anapus...

2002 Liepos 31 d. 14:15

Man problemu nera...as tarkim vakar 15:00 prisijungew ir neatsijungew.01:10 nueinu miegoti...kompas isjungtas inetas irgi.Atsikeliu ijungiu kompa ineta paleidziu f-1.lt ir... prisijungti nereikia nes as jau iir taip prisijunges(pas manea taiop rodo).O seip tai jokiu nusiskundimu neturiu del sio saito.

2002 Liepos 31 d. 18:42

AlBanas> Jei naudoji ZoneAlarm Pro firewall`a, tai atjung ji ir bus viskas OK. Nes kai jis buna ijungtas, man buna tos pacios problemos kaip ir tau. Ir zinutes neideda, matosi puslapio scriptai, netiketas atjungimas ir t.t ir t.t.

2002 Rugpjūčio 01 d. 18:25

man problemu nebuvo jokiu

:goodjob: f-1.lt

2002 Rugpjūčio 01 d. 20:48

Wiskas chiki... Jokiu nusiskundimu neturiu... Tiesa man irgi buvo prichiudu del ZoneAlarm... Atjungiau ir wiskas gerai... Beje... Ash jau prisijunges nuo tada kai atsirado nuolatinio prisijungimo paslauga ir manes kazhkaip neatjungia... :)
Norechiau padekoti site'o kurejams del ju pasiaukojimo rengiant ir tobulinant shi puslapi... :goodjob:

2002 Rugpjūčio 02 d. 00:11

Tobulu saitu nebuna, as manau kad tai atsitiktinumas ir tiek....

2002 Rugpjūčio 02 d. 08:49

Y> nelabai supratau, atsitiktinumas, kad saitas tobulas ar atsitiktinumas, kad... Kas?

2002 Rugpjūčio 02 d. 09:28

Explosive > manau, Y atsitiktinumu laiko problemas.
Malonu, kad daug kam jokių problemų nėra. Jokių ugniasienių lokaliose tinklo darbo vietose nenaudojam. Jungiamės į internetą per proxy serverius, kurie pastoviai puolami hackerių: skenuoja portus, bando prasukti krūvas laiškų. Kažkodėl nemažai puolimo iš Albanijos :) Svarbi informacija laikoma atskirtuose nuo interneto tinklo serveriuose, o darbo vietos sudubliuotos rezerviniuose diskuose.
Įdomu, ar hackeriai labai daug rūpesčių kelia F-1.lt svetainei?

2002 Rugpjūčio 02 d. 12:32

Nu man nebuvo jokiu nesklandumu,tik tu nesamoningu ban'oo galetoo ir nebooti nors ir neesu joo gaves

2002 Rugpjūčio 20 d. 21:44

jo,sita tema gan skaudi,ka tik ir as viena nerealu komentara buvau parasius,ir jo ner..:( copy paste aisku nepadariau..

TOP naujienos

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. Darius Linkevicius 1504
2. mantioras 1504
3. Tadas Misevičius 1499
4. Giriby 1482
5. Tadux15 1472