Tik viena komanda palaiko „Andretti“ projektą su „Cadillac“ (2)

Tik viena komanda palaiko „Andretti“ projektą su „Cadillac“
logo Sausio 10 d. 14:36, Genaral Motors

Praėjusią savaitę tapo aišku apie bendrą „Andretti“ ir „Cadillac“ projektą dalyvauti „Formulės-1“ pasaulio čempionate. Paraiška sulaukė gana abejingos reakcijos iš dabartinių „Formulės-1“ dalyvių – tuo labai nustebo FIA prezidentas Mohammedas bin Sulayemas, kuriam teko išleisti net specialų pareiškimą, palaikantį „Andretti/Cadillac“ projektą.

Leidiniui „The Race“ pavyko išsiaiškinti, kad šiuo klausimu F-1 komandos pareiškė tvirtą vienybę ir praktiškai visi pasisakė prieš Michaelo Andretti norą debiutuoti čempionate. Tik viena komanda yra pasirengusi palaikyti naują galimą komandą – tai „Alpine“. Manoma, kad prancūzų gamintojas labai nori amerikiečių komandai tiekti „Renault“ jėgos agregatus, kurie turėtų „Cadillac“ prekės ženklą.

Būtent dėl to, kad „Renault“ jėgainės būtų pervadintos į „Cadillac“, ir prieštarauja visos likusios F-1 komandos. Jos mano, kad „General Motors“ koncernas „Formulę-1“ panaudos savo serijinių automobilių reklamai, į F-1 investuodami mažesnius pinigus, nei tai daro kiti automobilių gamintojai.

Britų ekspertas Joe Sawardas mano, kad reali nenoro priežastis iš kitų komandų pusės yra ta, kad bus prarasta dalis prizinių pinigų, kuriuos tektų dalintis dar su viena komanda.

BWT Alpine F1 Team
Komanda: BWT Alpine F1 Team 2023 sezono taškai: 26
Variklis: „Renault“ Važiuoklė: A522
Plačiau


Komentarai (2)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
Hat
IP: a1864ae | 01/10 18:49 Atsakyti
Nieks nenori prarasti savo pyrago gabalo. O kodel aplamai ju reikia klausti? Kam patinka, kam nepatinka? Naujos komandos dalyvavimas F1 cmp. yra jos asmeninis reikalas. Ar as ko nesuprantu? Ar gal Andreti turi sakyti , kad jie visi , iskaitant mechanikus ir lenktynininkus 100% gejai. Tada matyt priestaravimu neliks.
Klepsidra
IP: f3a8ed2 | 01/10 15:43 Atsakyti
faktas, kad i F1 reikia patekti dabar, nes, panasu, business eina puikiai ir komandos vertes yra pasmerktos augti
×

TOP naujienos

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. Ayrtons 407
2. tevez 403
3. Tomas Gaida 395
4. pofke261 393
5. kylius1978 392