TOP 10 populiariausių lapkričio mėnesio naujienų

TOP 10 populiariausių lapkričio mėnesio naujienų
logo 2017 Gruodžio 04 d. 12:02, McLaren

F-1.lt ir toliau kiekvieno mėnesio pradžioje pateikia po 10 populiariausių naujienų. O paskutinio sezono mėnesio metu aistrų, kalbų ir įvairių įvykių tikrai netrūko.

10. Pirmosios dienos bandymuose greičiausias – K. Raikkonenas

Vos spėjusi į lapkričio naujienų traukinį įšokti bandymų naujiena, užėmė dešimtąją vietą. Pirmąją dieną Abu Dabyje Kimi Raikkonenas buvo tiesiog nesulaikomas, tačiau galima drąsiai teigti. Daugiau žmonių norėjo tiesiog sužinoti, kaip sekėsi Robertui Kubicai.

9. V. Bottas, L. Hamiltonas ir S. Vettelis įvertino naują F1 logotipą

Naujasis sporto logotipas sukėlė labai daug diskusijų. Daugeliui fanų šis logotipas neimponuoja taip, kaip tai darė senasis. Nėra išimtis ir šių metų trys geriausi pilotai. Jiems mielesnis buvo senasis logotipas. Pilotai nelabai suprato, kodėl buvo nutarta atlikti tokius pokyčius.

8. J. Villeneuve‘as: V. Botto lenktynės Brazilijoje buvo gėdingos

Daugelis žino, kad Jacquesas Villeneuve‘as nebijo pasisakyti aštriai, o to jis nevengė padaryti ir kalbėdamas apie V. Bottą. Buvęs lenktynininkas pažėrė kritikos suomiui palygindamas jį su jo komandos draugu – L. Hamiltonu.

7. L. Hamiltonas įvardino tris stipriausius varžovus

Pasibaigus F-1 sezonui, šių metu čempionas buvo paprašytas įvardinti tris stipriausius varžovus. Įvardinęs pilotus, su kuriais nori britas kautis kitą sezoną dėl titulo, jis taip pat atskleidė, jog kartais galvoja ir apie karjeros pabaigą.

6. Prasidėjusiuose bandymuose greičiausias K. Raikkonenas, F. Alonso sudaužė bolidą

Į dešimtuką pateko dar viena bandymų naujiena. Šį kartą ji buvo vos pirmojo pusdienio, tačiau dėmesį labai patraukė Fernando Alonso avarija. Po ispano susidūrimo su apsauginiu barjeru trasoje iškilo raudonos vėliavos, tačiau „McLaren“ bolidas nebuvo pažeistas labai rimtai ir tai nesutrukdė jam sugrįžti į trasą.

5. C. Horneris: mes vos nepasirašėme kontrakto su F. Alonso

„Red Bull“ ekipos vadovas Christianas Horneris atskleidė, kad F. Alonso galėjo atsidurti jų ekipoje 2009-aisiais. Tačiau tada abi šalys nesusitarė dėl sąlygų ir niekas nebuvo linkę nusileisti, dėl ko susitarimas ir neįvyko.

4. L. Hamiltonas po incidento Baku trasoje įspėjo S. Vettelį

Hamiltonas po lenktynių Baku buvo labai nepatenkintas, tačiau istorija, kad jis perspėjo vokietį dėl jo netinkamų veiksmų, išaiškėjo tik sezono pabaigoje. Britas jautė, kad tai buvo nepagarba ir jam tai itin nepatiko.

3. M. Verstappenas: mane stebina, kaip Lewisas praleidžia laiką

Olandas atskleidė, kad stengiasi nesinaudoti taip dažnai telefonu, o socialinėje erdvėje seka tik kelis lenktynininkus. Būtent sekdamas L. Hamiltono gyvenimą, M. Verstappenas neretai nustemba, kuo užsiima keturis kartus F-1 čempionas.

2. „Ferrari“ grasina pasitraukti iš F-1 dėl variklių pokyčių

Sergio Marcionne žodžių į vatą nevyniojo ir griežtai teigė, kad yra nepatenkinti „Liberty Media“ idėjomis. Dėl to, italų ekipa galvoja apie galimą pasitraukimą iš F-1 sporto. Kiek tame yra realybės – neaišku.

1. L. Hamiltonas apie kovą su F. Alonso: tai kietas moč******

Populiariausia mėnesio naujiena tapo L. Hamiltono pasisakymas apie ispaną. Kaip vėliau teigė, jam priimtinesnis žodis yra sausainis, o ne moč******. Britas tikisi, kad kitais metais kovos su F. Alonso bus dar daugiau. L. Hamiltonas net neabejoja, kad „McLaren“ su „Renault“ variklius bus labai didelė grėsmė kitais metais.

Komentarai (0)