„Toro Rosso“ Brazilijoje grįš prie naujesnės specifikacijos „Honda“ variklių

„Toro Rosso“ Brazilijoje grįš prie naujesnės specifikacijos „Honda“ variklių
logo 2018 Lapkričio 08 d. 00:35, Pexels

Nepaisant to, jog Interlagos trasa yra aukštai (800 m) virš jūros lygio, „Toro Rosso“ komanda Brazilijoje į savo bolidus vėl sumontuos naujos, trečios, specifikacijos „Honda“ variklius.

Meksikoje, kur trasa yra 2200 m virš jūros lygio, ekipa naudojo senesnės specifikacijos japonų motorus.

Dėl patikimumo priežasčių „Red Bull“ Meksikoje nenaudojo naujausių „Renault“ jėgainių ir neplanuoja to daryti Brazilijoje. Tuo tarpu „Toro Rosso“ yra nusiteikusi surizikuoti.

Pierre‘as Gasly naujos specifikacijos „Honda“ variklį naudojo JAV GP metu. Tiesa, Ostino trasoje prancūzas susidūrė su problemomis. Variklis patikrai buvo grąžintas į Japoniją. Detaliai viską patikrinus, nebuvo nustatyta jokių gedimų ar pažeidimų. Tad komanda naujos specifikacijos variklius galės naudoti jau kitose lenktynėse.

Minėtasis P. Gasly Meksikoje startavo iš rikiuotės galo naudodamas senesnės specifikacijos motorą. Bet sugebėjo finišuoti dešimtoje vietoje. P. Gasly komandos draugas Brendonas Hartley mano, kad naudodama naujesnes jėgaines „Toro Rosso“ Brazilijoje gali pasiekti panašių ar net geresnių rezultatų.Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. Darius Linkevicius 2284
2. Valode 2236
3. Beržas 2222
4. mantioras 2220
5. Tadas Misevičius 2218