„Toro Rosso“ šiemet nori pelnyti du taškus (10)

„Toro Rosso“ šiemet nori pelnyti du taškus
logo 2007 Birželio 08 d. 06:30, Red Bull
Toro Rosso“ komandos techninis direktorius Giorgio Ascanelli sako, kad jo komanda būtų patenkinta jeigu jiems pavyktų šių metų sezone iškovoti du taškus.
Monako lenktynių metu komandai beveik pavyko pasiekti pernai metų pasiekimą – pelnyti vieną tašką, tačiau jų lenktynininkas Scottas Speedas finišavo tik devintoje vietoje.
„Mūsų tikslas yra iškovoti du taškus šio sezono metu – vienu daugiau nei pernai. Argi to per maža? Žurnalistai rašo, kad mes vis tobulėjame, bet aš taip nemanau. Manau, kad Monake mums pasisekė, kad vienas mūsų pilotų startavęs aštuonioliktas, sugebėjo pasiekti finišą devintoje vietoje. Barselonoje, kur „Super Aguri“ ekipa pelnė tašką, mes dėl jų nekovojome“, - sakė G. Ascanelli.
„Turime būti realistais – jeigu „Ferrari“, „McLaren“, „BMW“ ir „Renault“ pasieks finišą, mes taškų nepelnysime. Lenktynių metu turime laikytis kuo arčiau lyderių ir pasinaudoti jų nesėkmėmis. Normalu, kad „Red Bull“ taškus pelnė anksčiau nei mes. Mūsų komandoje yra tik 150 žmonių. Ateinančiose lenktynėse naudosime priekinį sparną panašų į tą, kurį jie naudojo Barselonoje, Monake jo negalėjome naudoti, nes bolido derinimas buvo visiškai kitoks“, - sakė jis
„ Atnaujinome deflektorius ir bolido dugną, bet mūsų bolide nerasite jokios magijos. Norėjome naujas detales naudoti jau Barselonoje, tačiau susidūrėme su patikimumo problemomis. Nesigailiu to, tiesiog bandėme pasiekti maksimalų rezultatą. Pamatėme, kad jeigu kažko neesi pakankamai išbandęs, būsi už tai nubaustas“, - sakė „Toro Rosso“ komandos techninis direktorius.

Komentarai (10)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
db
| 06/08 17:05 Atsakyti
4, poto 8, 16, 32 ir t.t. iki chempo
exhaust
| 06/08 16:17 Atsakyti
dvigubai uzsimane,gobsuoliai:)
tiesiog as
| 06/08 12:52 Atsakyti
Dideli siekiai :D
menesis
| 06/08 12:14 Atsakyti
Speedas dabar statistiškai pirmas tarp pilotų, nepelniusių nei vieno taško :) Ir STR taip pralenkė Honda, kurių geriausias finišas - 10 vieta Monake, iš karto už Speedo. Taigi, tikrai geras rezultatas. o turint omeny, kad jau Kanadoje galime tikėtis daugiau avarijų nei iki šiol, pvz. su šiemetinėm nebe taip gerai sukimbančiom padangom keleto "Čempionų sienos" aukų, ir taip atsiveria šansas netgi STR. Su tokiais sparnais, kokius jie užsidės dabar, Coulthardas Barslonoje buvo penktas ;)
Rytukas
| 06/08 11:26 Atsakyti
visiskai teisingai pasakyta.realu tik tai.bent kol kas.
A25
| 06/08 09:38 Atsakyti
Realiai linki visiems nesekmiu. Tai galima buvo tarp eiluciu perskaityti
Egoistas
| 06/08 09:34 Atsakyti
realiai zmogus sneka...
Morrison'as
| 06/08 08:43 Atsakyti
turetu pelnyt daugiau, vien liuzzi dabar atrodo kaip ant sparnu :)
db
| 06/08 08:33 Atsakyti
:D kdl ne 3?
darune
| 06/08 06:38 Atsakyti
nu du tai du - kitamet jau keturi :) sekmes torro :D
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas