Toto Wolffas gali vadovauti „Formulei-1“? (3)

Toto Wolffas gali vadovauti „Formulei-1“?
logo 2019 Gegužės 08 d. 14:24, Daimler

Austro Toto Wolffo kontraktas su „Mercedes“ komanda  baigiasi 2020 metų pabaigoje ir neatmestina, jog jam gali būti pasiūlyta pakeisti Chase Carey‘ų „Formulės-1“ vadybos vadovo poste, rašo „RaceFans“.

Remdamasis neįvardintais gerai informuotais šaltiniais, leidinys praneša, jog Toto Wolffas svarsto apie savo ateitį, kadangi „Mercedes“ sėkmių virtinė gali nutrūkti, kai nuo 2021 metų įsigalios naujas Techninis reglamentas ir bus įvesta komandų išlaidų kontrolė. Be to, artimiausiomis savaitėmis laukiama koncerno „Daimler AG“ valdybos pirmininko Dieterio Zetsche atsistatydinimo, o tai taip pat gali paveikti T. Wolffo sprendimą.

65 metų D. Zetsche poste pakeis Ola Kallenius‘as, šiuo metu vadovaujantis koncerno padaliniui, kuris užsiima elektrinėmis technologijomis. Pagal gandus, būtent jo iniciatyva „Mercedes“ atsirado „Formulės-E“ čempionate.

Taip verta turėti galvojo, jog Wolffas ir Kallenius‘as nelabai gerai sutaria, nors, žinoma, viešuose komentaruose austras visa tai neigia. Tuo tarpu po 2020 metų Chase Carey‘us gali palikti „Formulės-1“ vykdomojo direktoriaus postą, nors ir liktų „Formula One Group“ direktorių tarybos pirmininku – tokiu būdu atsirastų laisva vieta, labai patraukli Toto Wolffui.

„Formulės-1“ akcijomis yra prekiaujama biržoje ir akcininkams yra svarbu, kad C. Carey‘us liktų kuriame nors vadovaujančiame kompanijos poste ir tęstų strateginių klausimų svarstymus su investuotojais.

Galima tikėtis, kad artimiausiais mėnesiais užkulisiuose vyks intensyvios pusių derybos ir nuo jų rezultatų priklausys tolesnė įvykių seka. Šiuo metu F-1 atsisako bet ką komentuoti.


Komentarai (3)
burzumas
| 05/08 19:46 Atsakyti
tai senai laikas:)
Zilvinas Van
| 05/08 17:31 Atsakyti
Nežinau iš kur versta ir kas autorius, bet yra tokia viena nedidelė aplinkybė - Ola Kallenius, šiuo metu vadovauja koncerno padaliniui, kuris užsiima taip pat ir vidaus degimo varikliais, klasikinėmis transmisijomis, medžiagų technologijomis ir t.t., ir pan. Nes tas "padalinys" yra visa Daimlerio R&D organizacija. O prieš tai, nepamirškim, jis buvo dar ir Mercedes-AMG vadovas. Taip kad nurašinėti Mercedes ateitį F-1 tik dėl Ola Kalenius karjeros būtų nekorektiška. Plius dr. Z niekur nedingsta, 2021 metais po "ataušimo periodo" jis užims stebėtojų tarybos pirmininko postą - įtakingiausią nevykdomąjį postą koncerne.
Grengas
| 05/08 15:43 Atsakyti
"Taip verta turėti galvojo", kad net nežinau...
×

TOP naujienos