„Toyota“ tikisi pagreitėti nuo Vokietijos GP

„Toyota“ tikisi pagreitėti nuo Vokietijos GP
logo 2004 Liepos 10 d. 13:48, Toyota
„Toyota“ tikisi, kad šį mėnesį įvyksiantis Vokietijos GP taps pradžia visų laukiamai jų kelionei į Formulės 1 viršūnes.
Kelne įsikūrusi komanda liepos 25-ą dieną įvyksiančio Vokietijos GP metu žada pristatyti iš esmės patobulintą šių metų bolido versiją ir tikisi, kad pavyks nesėkmingą sezono startą pakreipti kita linkme.
Penktadienį Didžioje Britanijoje įvykusios spaudos konferencijos metu, komandos techninis vadovas Mike'as Gascoygne'as, tik prieš šį sezoną perėjęs iš „Renault“ komandos, sakė: „Iš ten, kur mes dabar esame, atsidurti pirmosiose pozicijose neužteks vieno didžiulio šuolio. Mes atlikome didžiulį darbą ir tikimės, kad tai - didelis žingsnis pirmyn. Buvo gana sunku dirbti pagal nustatytą grafiką, be to, tai visiškai naujas aerodinaminis paketas, todėl darbas buvo dar sunkesnis. Dar gamykloje daugybė detalių turėjo būti sudėliota taip, kaip priklauso, nors jų jūs visai nematote trasoje, būtent taip mes ir dirbome. Užtrukome gana ilgai, tačiau dabar mes jau pradedame matyti to darbo rezultatus. Tai tik pirmas žingsnis ilgoje kelionėje ir ją įveikti mes stengiamės kaip galima greičiau“.
„Toyota“ komanda į F1 atėjo 2002 metais ir tais metais baigė čempionatą dešimtoje vietoje, o pernai - aštuntoje. Šiemet po dešimties etapų jie užima septintą vietą.


Komentarai (0)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. smash1981 0
2. Raime 0
3. Rimantas Sagatas 0
4. Mindaugas Riškus 0
5. Simas Gendvilas 0