Tragiška diena "McLaren" komandai (16)

logo 2001 Gegužės 27 d. 23:42
Davido Coulthardo viltys čempionato įskaitoje aplenkti Michaelį Schumacherį iš "Ferrari" žlugo apšilimo rate, kai dėl starto elektronikos gedimo škoto užgeso bolido variklis.
Visą savaitgalį važiavęs puikiai ir paskutinėmis kvalifikacijos sekundėmis iškovojęs pirmą startinę poziciją, Davidas lenktynes turėjo pradėti paskutinis. Didžiąją jų dalį škotas važiavo "užstrigęs" už "Arrows" piloto E. Bernoldi. Kadangi Monaco trasoje lenkimui patogios vietos nėra, Coulthardas aukštyn pakilo tik brazilui sustojus boksuose. Vis dėl to, pasitraukus iš kovos beveik pusei pilotų, Davidas sugebėjo finišuoti penktas ir į savo saskaitą įsirašyti nors du taškus.
Tuo tarpu jo komandos draugui Mikai Hakkinenui nepasisekė dar labiau - suomis nesugebėjo finišuoti jau penktame iš septynių šio sezono etapų. Po starto važiavęs antroje vietoje, Mika septynioliktame rate pasitraukė iš lenktynių dėl bolido gedimo. br> "Man puikiai sekėsi ir jau buvau pradėjęs vytis Michaelį, tačiau staiga mano bolidas ėmė suktis į dešinę. Užvažiavau į boksus, tačiau mechanikai nerado nieko įtartino. Grįžau į trasą, tačiau niekas nepasikeitė - bolidas toliau elgėsi "keistai", tad neliko nieko kito, kaip pasitraukti iš kovos." - po lenktynių kalbėjo dukart pasaulio čempionas.
Nepaisant visko, "McLaren" ekipa nepraranda vilties kovoti dėl čempionų titulo ir tikisi iki kito etapo išspręsti visas problemas, susijusias su bolido patikimumu.

Komentarai (16)
simsonelly
| 12/08 11:52 Atsakyti
nesamone
forms
| 07/21 21:17 Atsakyti
Taip ir reikia McLarenams. Kad dažniau taip!
Mobil 1
| 06/20 18:38 Atsakyti
linast. >>> labai.
linast.
| 04/20 15:30 Atsakyti
gaila davido :(
Andrius
| 05/31 17:17 Atsakyti
jo, tragiska diena. va daba jau galetu ir laimet Mclaren. jau butu saldi pergale. Te kitos lenktynes pradziugina Mclaren!! ..ir te kaukia ferrari!
ferrari
| 05/29 15:28 Atsakyti
man atrodo kad tuoj mika vadinsime ne skrajojanciu suomiu bet slaiuziojanciuoju suomiu , o del Deivido , tai nieko jis cia stebuklingo neparode is paskutines vietos pakildamas i penkta , nes kazin ar jis ten butu atsidures jei is trasos nebutu pasitrauke 12 lenktyniniku.
mpiktas
| 05/29 19:48 Atsakyti
Jei shumiz butu pakiles i 5 vieta is paskutines, tai jis eilini karta patapes Dievu, o coulthard'as tai jau nieko fantastisko. Nereiketu uzmirsti, kad Coulthard'as jau antra karta siais metais vaziuoja is paskutines vietos ir atvaziuoja 5. O pastoviai pasitraukia lenktyninkai, tai cia nieko nuostabaus, kaip kitaip kai kurios komandos gautu tasku, a? Apskritai daugiausiai tasku formulej surinkt gali, jei nepretenduoji i auksta vieta, tai ramiai vaziuojant ir ziurint kaip kiti karstakosiai palieka trasa. 96 metais Panis taip ir laimejo lenktynes Monake
Teisutis
| 05/29 14:18 Atsakyti
D.C. visvien stulbinanciai pasirode. Kol vare paskui Bernoldi, taupe padangas ir kura, o paskui parode, ka gali. Greicio prasme jis su McLaren buvo geriausias. O patikimumo ziauriai truksta.
maske
| 05/29 13:53 Atsakyti
pritariu zulu
| 05/28 20:07 Atsakyti
kiba jam zmonike ka nors uzduoda
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas