Tragiška diena "McLaren" komandai (16)

logo 2001 Gegužės 27 d. 23:42
Davido Coulthardo viltys čempionato įskaitoje aplenkti Michaelį Schumacherį iš "Ferrari" žlugo apšilimo rate, kai dėl starto elektronikos gedimo škoto užgeso bolido variklis.
Visą savaitgalį važiavęs puikiai ir paskutinėmis kvalifikacijos sekundėmis iškovojęs pirmą startinę poziciją, Davidas lenktynes turėjo pradėti paskutinis. Didžiąją jų dalį škotas važiavo "užstrigęs" už "Arrows" piloto E. Bernoldi. Kadangi Monaco trasoje lenkimui patogios vietos nėra, Coulthardas aukštyn pakilo tik brazilui sustojus boksuose. Vis dėl to, pasitraukus iš kovos beveik pusei pilotų, Davidas sugebėjo finišuoti penktas ir į savo saskaitą įsirašyti nors du taškus.
Tuo tarpu jo komandos draugui Mikai Hakkinenui nepasisekė dar labiau - suomis nesugebėjo finišuoti jau penktame iš septynių šio sezono etapų. Po starto važiavęs antroje vietoje, Mika septynioliktame rate pasitraukė iš lenktynių dėl bolido gedimo. br> "Man puikiai sekėsi ir jau buvau pradėjęs vytis Michaelį, tačiau staiga mano bolidas ėmė suktis į dešinę. Užvažiavau į boksus, tačiau mechanikai nerado nieko įtartino. Grįžau į trasą, tačiau niekas nepasikeitė - bolidas toliau elgėsi "keistai", tad neliko nieko kito, kaip pasitraukti iš kovos." - po lenktynių kalbėjo dukart pasaulio čempionas.
Nepaisant visko, "McLaren" ekipa nepraranda vilties kovoti dėl čempionų titulo ir tikisi iki kito etapo išspręsti visas problemas, susijusias su bolido patikimumu.

Komentarai (16)


simsonelly
| 2004 Gruodžio 08 d. 11:52
nesamone
forms
| 2004 Liepos 21 d. 21:17
Taip ir reikia McLarenams. Kad dažniau taip!
Mobil 1
| 2004 Birželio 20 d. 18:38
linast. >>> labai.
linast.
| 2004 Balandžio 20 d. 15:30
gaila davido :(
Andrius
| 2001 Gegužės 31 d. 17:17
jo, tragiska diena. va daba jau galetu ir laimet Mclaren. jau butu saldi pergale. Te kitos lenktynes pradziugina Mclaren!! ..ir te kaukia ferrari!
ferrari
| 2001 Gegužės 29 d. 15:28
man atrodo kad tuoj mika vadinsime ne skrajojanciu suomiu bet slaiuziojanciuoju suomiu , o del Deivido , tai nieko jis cia stebuklingo neparode is paskutines vietos pakildamas i penkta , nes kazin ar jis ten butu atsidures jei is trasos nebutu pasitrauke 12 lenktyniniku.
mpiktas
| 2001 Gegužės 29 d. 19:48
Jei shumiz butu pakiles i 5 vieta is paskutines, tai jis eilini karta patapes Dievu, o coulthard'as tai jau nieko fantastisko. Nereiketu uzmirsti, kad Coulthard'as jau antra karta siais metais vaziuoja is paskutines vietos ir atvaziuoja 5. O pastoviai pasitraukia lenktyninkai, tai cia nieko nuostabaus, kaip kitaip kai kurios komandos gautu tasku, a? Apskritai daugiausiai tasku formulej surinkt gali, jei nepretenduoji i auksta vieta, tai ramiai vaziuojant ir ziurint kaip kiti karstakosiai palieka trasa. 96 metais Panis taip ir laimejo lenktynes Monake
Teisutis
| 2001 Gegužės 29 d. 14:18
D.C. visvien stulbinanciai pasirode. Kol vare paskui Bernoldi, taupe padangas ir kura, o paskui parode, ka gali. Greicio prasme jis su McLaren buvo geriausias. O patikimumo ziauriai truksta.
maske
| 2001 Gegužės 29 d. 13:53
pritariu zulu
| 2001 Gegužės 28 d. 20:07
kiba jam zmonike ka nors uzduoda
×

F-1.lt pulsas