Trečiadienį pareigūnai vykdys specialų reidą: stabdys pavienius vairuotojus (2)

Trečiadienį pareigūnai vykdys specialų reidą: stabdys pavienius vairuotojus
logo Rugsėjo 20 d. 14:15, Lietuvos Policija

Aplinkos ministerija kartu su Lietuvos policija rugsėjo 21-ąją dieną didžiuosiuose Lietuvos miestuose (Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose ir Panevėžyje) vykdys akciją. Jos metu aplinkosaugininkai stabdys transporto priemones, kuriuose važiuoja pavieniai vairuotojai ir kvies juos keliauti aplinkai draugiškais būdais.

Rugsėjo 22-oji yra diena be automobilio. Sustabdytiems vairuotojams bus dovanojami vienkartiniai viešojo transporto bilietai. Tokiu būdu skatinama vairuotojus keliauti autobusais, troleibusais, dviračiais, paspirtukais arba net gi pėsčiomis.

Priminsime, jog rugsėjo 16-22 dienomis vyksta Europos judėjimo savaitė. Europos Komisija skatina pamiršti automobilius ir rinktis aplinkai draugiškus keliavimo būdus.Komentarai (2)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
Važiuotojas
IP: ca37f21 | 09/20 22:47 Atsakyti
Okey, panagrinėjau tvarkaraščius jei vyktį darban mobiliu ir aftobusais. Taigi nuo namų iki darbo 28km į vieną pusę, automobiliu trunku 30-35min. Darbe būnu 7:45-7:50, pakeičiu kovinę aprangą ir nepavėlavęs pradedu darbuotis. Dabar bandom viešais aftobusais nusigauti: iš ryto pats pirmas reisas 6:37, jei neužlagina per miestą 7:05 turėčiau išsilaipinti stoty. Artimiausias miesto busas artimiausioj stotelėj 7:09 išvažiuoja (ristele spėčiau iki jo). Penketas sustojimų ir išlipti 7:20 laikas maždaug. Laukiu sekančio buso, laukiu, laukiu, laukiu ir sulaukiu 8:25 pagaliau atvažiuoja, reikiamoj stotelėj išlipu, tada jau bėk nebėgęs vistiek vėluoju, persirengiu ir geriausiu atvėju 8:40 pasiruošęs kibti į darbus. Nelaukti trečio buso, eiti pestute 3 su viršum km, 40-50min ir atpėdinčiau iki tikslo. Kaži kaip žiemą prie šalčių eisis. Dažnu atvėju vėluojant kaži ar viršikinykas pagirimą išrašytų? Nebeskaitliavau kiek užtruktų atgal parvykti, negundo ir į vieną galą tokį tripą daryti, geriau salerką padeginsiu ir greičiau, patogiau, šilčiau, ir nepavargęs dar prieš darbą atvažiuosiu su savo mobiliu.
lolol
IP: ae918c1 | 09/20 15:16 Atsakyti
Mažai kas žino, kad PK išliko tik tuose 5 išvardintuose mestuose. O visur kitur pirmiausia į darbą važiuoji į artimiausią didmiestį, ten persėdi į tarnybinį automobilį ir tik tada grįžti patruliuoti į savo miestą.
TAI VA TEGUL POLICININKAI Į DARBĄ VAŽIUOJA TRAUKINIAIS.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas