Tretieji bolidai suteiks pranašumą „Michelin“

Tretieji bolidai suteiks pranašumą „Michelin“
logo 2005 Kovo 01 d. 08:03, Michelin
„Ferrari“ komandai padangas tiekianti „Bridgestone“ kompanija prisipažino, kad yra žymiai blogesnėje padėtyje nei jų varžovai „Michelin“, kurių keletas ekipų kiekvieno „Grand Prix“ savaitgalio penktadienio treniruotėse galės naudoti trečiuosius bolidus.
„Galimybė naudoti trečiąjį bolidą komandai-lyderei suteikia didelį pranašumą. „Michelin“ tokiu būdu gaus naudingų duomenų, o mes nieko negalime padaryti. Labiausiai tikėtina, kad trečiuoju bolidu bus išbandomi abu padangų mišiniai: kietesnis ir minkštesnis. Tokiu būdu bus galima susidaryti bendrą įspūdį, kokia yra trasos danga, tačiau žiūrint į jų rezultatus mums ką nors nustatyti bus labai sunku – juk tai kitos kompanijos produkcija. Turėsime išmokti pasirinkti teisingai įveikę mažiau ratų“, – pareiškė „Bridgestone“ atstovas Hirohide Hamashima.
Šiemet trečiąjį bolidą penktadienio treniruotėse naudoti galės viena iš geriausių komandų „Formulėje-1“ – „McLaren“ (lenktynininkas Pedro de la Rosa). Be jos, papildomu automobiliu naudosis ir „Red Bull“ (Vitantonio Liuzzi) bei „Toyota“ (Ricardo Zonta). Tuo tarpu iš „Bridgestone“ klienčių tai darys vienintelė „Jordan“ (Robertas Doornbosas).
„Norėtume penktadieniais sužinoti daugiau, tačiau nedaug kas iš mūsų komandų norės daug važiuoti, nes nori sutaupyti variklių resursų. Vienintelis būdas gauti pakankamai informacijos apie trasos dangą ir klimato sąlygas – penktadienį įveikti pilną lenktynių distanciją. Tai sau galės leisti tik komandos, galėsiančios naudoti trečiąjį bolidą. Tai bus lemiantis faktorius“, – dar kartą trečiojo bolido svarbą pabrėžė japonų įmonės atstovas.
„Pirmąsias dvejas lenktynes tarp mūsų ir „Michelin“ gali būti nemažas skirtumas, ypač, jei mes į trasą atvešime konservatyvius sprendimus, o jie pasirinks agresyvesnę taktiką“, – pridūrė jis.


Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. Darius Linkevicius 2284
2. Valode 2236
3. Beržas 2222
4. mantioras 2220
5. Tadas Misevičius 2218