Trys F-1 pilotai kitąmet gali atsidurti „IndyCar“ čempionate

Trys F-1 pilotai kitąmet gali atsidurti „IndyCar“ čempionate
logo 2020 Lapkričio 24 d. 21:36, Racing Point

Trys lenktynininkai, šiemet besivaržantys „Formulėje-1“, kitais metais gali atsidurti „IndyCar“ čempionate. Taip mano buvęs F-1 pilotas Maxas Chiltonas.

Haas“ komanda paskelbė, kad nepratęs sutarčių su Romainu Grosjeanu ir Kevinu Magnussenu. Vietos kitų metų sezonui kol kas ieško ir dabartinis „Racing Point“ pilotas Sergio Perezas. Bet kuo toliau, tuo didesnė tikimybė, kad visi trys kitais metais gali atsidurti „IndyCar“ čempionate.

„Liūdniausia yra tai, kas gali nutikti su Perezu. Jis yra puikus pilotas, bet nematau jo liekančio F-1. Daugelis jį mato Alexo Albono vietoje. Bet tai „Red Bull“. Jie sunkiai išsižada savo pilotų, tad nemanau, jog jie pasirinks Perezą“, - sakė M. Chiltonas.

„Kalbama, kad jis, Grosjeanas ir Magnussenas kitais metais gali atsidurti „IndyCar“ čempionate. Tai būtų fantastiška. Tikiuosi jie bus labai greiti. Daugelis vietų jau yra užimtos, ypač didžiosiose komandose. Bet kokiu atveju jie gali parodyti ką iš tikrųjų sugeba.“

Buvęs F-1 pilotas Marcusas Ericssonas, lenktyniaujantis „IndyCar“ čempionate, mano, kad varžytis anapus Atlanto turėtų itin patikti K. Magnussenui.

„Kevinas atsidūrė toje pačioje situacijoje, kurioje buvau atsidūręs aš. Sunku parodyti ką sugebi, kai tavo komanda yra viena prasčiausių. Tuo tarpu „IndyCar“ yra tas čempionatas, kuriame pilotas vaidina didesnį vaidmenį. Žinoma, skiriasi komandų dydžiai ir biudžetai, bet čia pilotas vaidina didesnį vaidmenį nei F-1. Mane tai itin motyvavo“, - pasakojo M. Ericssonas.

„Kevinas išsiskiria savo agresyviu vairavimo stiliumi. Manau, kad dėl to jam tiktu „IndyCar“ čempionatas. Amerikoje teisėjai rečiau kišasi į sportininkų kovas trasoje. Tad galima lenktyniauti agresyviau nei F-1. Manau, kad Kevinui tai patiktu.“

„Laisvų vietų liko mažai. Bet jei esi geras pilotas ir turi stiprų finansinį užnugarį, nesunku susikurti laisvą vietą komandoje. Tai ne F-1, kur kiekviena komanda gali naudoti tik po du bolidus.“


Komentarai (0)
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas