Trys komandos sukurs „Pirelli“ bandomąsias mašinas (3)

Trys komandos sukurs „Pirelli“ bandomąsias mašinas
logo Balandžio 23 d. 14:54, Pirelli

2021 metais „Formulėje-1“ smarkiai pasikeis Techninis reglamentas. Vienas iš jo punktų – perėjimas nuo dabartinių 13 colių prie 18 colių padangų. „Pirelli“ dar šiais metais nori pradėti naujųjų padangų prototipų bandymus ir šiems tikslams trys komandos sukonstruos italų kompanijai bandomąsias mašinas. Pagal „Auto Motor und Sport“ informaciją, kalbama apie „Mercedes“, „Ferrari“ bei „Renault“ ekipas, už pagrindą bus paimtos praėjusiųjų metų važiuoklės.

Be to, „Pirelli“ turi apsispręsti, kokiose trasose vyks naujųjų padangų bandymai – sprendimas dėl to kol kas nėra priimtas, tačiau „Pirelli“ automobilių sporto padalinio vadovas Mario Isola yra kupinas optimizmo: „Jei viskas klosis pagal planą, tai pirmieji naujų padangų bandymai įvyks rugsėjo viduryje. Mums yra svarbu dirbti su keliomis skirtingų komandų mašinomis, kad galėtumėme gauti reprezentatyvius duomenis“.

Kodėl tiki trys komandos suteiks „Pirelli“ bandomąsias mašinas? Neįvardytas vienos iš vidurinės grupės komandų atstovas paaiškino, su kuo tai yra susiję: „Pirmieji bandymai – ne daugiau nei baziniai tyrinėjimai. Mes negalime sau leisti dalį savo resursų paskirti bandomųjų mašinų konstravimui.“

Beje, jau skamba nuogąstavimai, kad trys gamyklinės komandos, kurios 2019 metais išbandys 18 colių padangų prototipus, įgaus pranašumą, todėl „Pirelli“ nori, kad 2020 metais bandomąsias mašinas pateiktų net 7 komandos.

„Mes laukiame, kad bandymuose tada dalyvaus septynios komandos,  - tęsė Mario Isola. -Be to, mes norėsime, kad pagrindu bandomosioms mašinoms būtų paimta 2019 metų važiuoklė“.

Komentarai (3)


Micius
| Balandžio 24 d. 13:35
Be biudžeto komandų vietoje atvaryt reikėtų seną bolidą tik kad ratai tiktų prisukt :D
AF1
| Balandžio 24 d. 10:28
Gaila i Williams nesikreipe. Anie pagamintu labai reprezentatyvia vaziuokle.
Misiulis
| Balandžio 23 d. 17:56
Ok, ačiū
×

F-1.lt pulsas