USF1 irgi pateikė paraišką kitam sezonui (20)

USF1 irgi pateikė paraišką kitam sezonui
logo 2009 Gegužės 22 d. 13:05, usf1.com
Jau antra nauja komanda pateikė Tarptautinei automobilių federacijai (FIA) paraišką dalyvauti kitų metų „Formulės-1“ sezone. Paraišką įteikė USF1 komanda iš JAV.
Komandos vadovai Peteris Windsoras ir Kenas Andersonas išleido oficialų pranešimą spaudai, kuriame teigiama, jog USF1 būstinė bus Šarlotės mieste Šiaurės Karolinoje, o logistikos bazė bus įkurta Europoje – Prancūzijoje arba Ispanijoje.
„USF1 misjojs esmė – „Pagaminta Amerikoje“, - kalbama komandos pranešime.
„Nuo automobilio projektavimo ir kūrimo iki naujos kartos Amerikos lenktynininkų auginimo ir JAV vėliavos sugrąžinimo ant apdovanojimų pakylos – USF1 pasiryžusi įnešti amerikietiškos dvasios į F-1 kultūrą.“
K. Andersonas ir P. Windsoras nėra naujokai F-1 pasaulyje, mat pirmasis dirbo „Ligier“ ir „Onyx“ ekipų technikos direktoriumi, o Peteris prieš daugiau, nei dešimtmetį vadovavo „Williams“ komandai bei „Ferrari“ technikos padaliniui Anglijoje.

Komentarai (20)


moderator La Form
| 2009 Gegužės 23 d. 18:41
Kai kuriu is jusu komentarai juokingai skamba. Dar tada kai pirma karta buvo pranesta apie USF1, visi ant sios komandos varet taip, kaip dabar varot ant Campos. Tik staiga kai kuriems is jusu si ekipa pasidare rimta kandidate ir jus ja palaikot.
Gedagis
| 2009 Gegužės 23 d. 13:38
omg....f1 zus jei juos priims...padarys toki pat sou kaip ir D1 sudirbo....milijardai niekam, o lenktyninku amerikieciu irgi neisivaizduoju kas galetu pilotuoti F1 bolida tinkamai
Gvidas_F1
| 2009 Gegužės 23 d. 13:37
Visus gal suzavejo BrawnGP situacija siemet, bet as nesuprantu tik vieno - juk tai rezultatas 15 men darbo ir nezinia kiek $, plius Honda F1 buvo en seznonu ir turejo kruva duomenu. Ir ant to realiai padaryta yra nuosava BrawnGP, kuri dabar net priekinius sparnus ir kitas dalys yra priversta taupyti. O paimkime Force India kuri jau turi geriausia siai dienai Mercedes varikli, dar perka greiciu deze ir nei vieno taskelio... Net apie vidutiniokas nesnekama. Tai kaip tos Lolos, Prodrivai, Camposai, SuperAguriai ir t.t. gales konkuruoti, na nebent Force India retsykiai aplenkti. Visi mateme kur pernai buvo Honda...
Qwx
| 2009 Gegužės 23 d. 11:28
Eina sau, matai kaip :o. Na žiūrėsim ir lauksim, šiek tiek keisti reikalai dedasi :)
moderator jaudrius
| 2009 Gegužės 23 d. 01:31
psb ir visiems likusiems> todėl kad pavadinimas yra USF1, USF1, USF1 :) Paraiška paduota su pavadinimu USF1. O kas bus toliau - žiūrėsim.
skonesit
| 2009 Gegužės 23 d. 01:11
Idomu ka parodys USGPE, bet turiu nuojauta, kad gaus 3 sekundes per rata. Labai jau yankie'shkas poziuris pas juos. Garaze susikonstruos formule ir lenktyniaus "the old fashioned way". Gal man 2010 kas nors susers situos zodzius atgal, bet man dabar atrodo, kad kitamet australijoj is labai aukstai teks jiems nusileisti su savo amerikietiska technika ir cowbojisku poziuriu ;)
Qwx
| 2009 Gegužės 22 d. 21:32
Taip, turėtų būt USGPE. Būtų malonu, jeigu jau prilitų tikrasis pavadinimas, ne USF1 :).
red_speed
| 2009 Gegužės 22 d. 18:47
pagiz > kaip jie ines, jei ant usa nei vieno gp ner??? .. kokiam gringeliui bus idomu kazkoks uzmario pasivazinejimas .. 0,01%-tui snobu ir tai bus visa usa rinka : ))) .. teisingai JS pasake - jei usa ner nei vieno F1 GP, tai jav komandos dalyvavimas tikras nonsensas : ))) .. usa yra labai jau specifine rinka - net ir vykstant F1 etapui indy ji nebuvo populiari .. o dar michelinu cirkas su padangomis is vis primuse ... jei jie nori (F1) kazko gero ant kamanciu zemiu, tai turi taikytis prie ju, o ne manyti, kad puls javainiai prie F1 kaip prie papiginto benzo tik vien todel, kad kazkokia USGPE ten vaziuoja .. o dar linksmiau bus, kai ta USGPE nusisamdys kokius indus ar arabus savo automobiliams pilotuoti : ))) ... tad misteriui E labai jau reikia papluseti, kad F1 ant usa taptu nor bent arti pagal populiaruma indy ar nacarui : ))) .. hau! .. as pasakyti : )))
intruderis
| 2009 Gegužės 22 d. 16:53
USGPE manrods
pagiz
| 2009 Gegužės 22 d. 16:47
To GPLegend: kad jei cia ir yra apgailetinu zmoniu,tai nebent galetum tu pretenduoti i ta vieta. Moketum,kaip ir visi zmones,logiskai mastyt,tai galetum ir tarp eiluciu skaityti. USGP tikslas yra inesti didziule JAV rinka i F-1,tuo paciu ir didesnes pajamas is tv transliaciju,reklamos,nauji gerbejai ir t.t. Taip kad pirma pamastyk pats,o tada kazka vadink apgailetinais.
×

F-1.lt pulsas