Už dešimtuko ribos likęs J. Buttonas: jaučiuosi suglumęs

Už dešimtuko ribos likęs J. Buttonas: jaučiuosi suglumęs
logo 2013 Lapkričio 02 d. 18:03, McLaren
Tarp dešimties greičiausiųjų šiandien Abu Dabyje vykusioje F-1 kvalifikacijoje nepatekęs „McLaren“ pilotas Jensonas Buttonas teigė esąs suglumęs ir negali paaiškinti, kodėl jis liko tik tryliktas.
Britas nesunkiai pateko į Top 10 visose laisvosiose treniruotėse, tačiau antroje kvalifikacijos dalyje sportininkas 0,4 sekundės buvo lėtesnis už komandos draugą Sergio Perezą.
„Esu suglumęs. Tai nuvilia, kadangi šiandien ryte viskas buvo gerai ir aš buvau patenkintas bolidu“, – sakė „McLaren“ pilotas J. Buttonas.
„Nežinau, galbūt dėl to kalta temperatūra, kadangi man sunkiai sekėsi priversti padangas dirbti tinkamai. Neįsivaizduojate kaip sunkiai dirbau su padangomis rato pradžioje, tačiau to buvo ne gana.“
„Tai visai kas kita su kuo teko susidurti šį savaitgalį. Viskas šiandien virto tam tikru iššūkiu.“
J. Buttono teigimu, komanda pasiekė bolido reguliavimo ribas, tad britas nesitiki pagreitėjimo likusiose sezono lenktynėse.
„Maksimaliai išnaudojome priekinį sparną. Daugiau nieko negalime padaryti, kad pagerintume bolido priekio sukibimą su trasa. Mūsų galimybės reguliuojant bolidą tapo ribotos. Sunku ir taip bus likusiose lenktynėse.“


Komentarai (0)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. blaster 2883
2. redworm 2851
3. Valerijonas 2848
4. berta 2847
5. Valode 2778