V. Bottas: antru bandymu galėjau pagerinti rezultatą (2)

V. Bottas: antru bandymu galėjau pagerinti rezultatą
logo 2020 Rugsėjo 12 d. 18:19, Daimler AG

Mercedes“ pilotas Valtteri Bottas tiki, kad antru bandymu galėjo pagerinti savo rezultatą ir galbūt iškovoti „pole“ poziciją Toskanos GP lenktynėms.

Suomis buvo pradėjęs savo paskutinį greitą ratą, bet tada trasoje apsisuko „Renault“ pilotas Estebanas Oconas, tad „Mercedes“ lenktynininkas buvo priverstas sulėtinti tempą. Taip V. Bottas prarado galimybę pagerinti savo rezultatą ir iškovoti „pole“ poziciją.

„Tikrai galėjau įveikti ratą greičiau. Tiesiog laukiau tam tinkamos progos“, - sakė V. Bottas.

Suomis buvo greičiausias visose šio savaitgalio treniruotėse, bet kvalifikacijoje nusileido komandos draugui ketvirtą kartą iš eilės.

„Pirmas greitas ratas buvo neblogas, bet tikrai netobulas. Tad tikėjausi pagerinti rezultatą antruoju bandymu. Deja, bet neturėjau tokios galimybės. Žinoma, esu nusivylęs, nes buvau greitas viso savaitgalio metu.“

„Prieš atvykstant čia manėme, kad lenkti Mugello trasoje bus beveik neįmanoma. Bet trasa yra plati, o kai kuriuos posūkius galima įveikti važiuojant skirtingomis trajektorijomis. Tad rytoj galbūt pamatysime lenkimų. Tikrai to tikiuosi. Iki pirmo posūkio ilgas kelias. Tikiuosi, kad ir rytoj vėjas pūs iš priekio. Tuo būtų galima pasinaudoti starto metu.“


Komentarai (2)
IP: d41d63e | 09/13 12:56 Atsakyti
Reikėjo bandyt, o ne verkt!
Johhnie
IP: ab9a83e | 09/13 09:17 Atsakyti
Neisnaudotu galimybiu cempionas, vargselis, bent plokstele pakeistu 🤷‍♂️
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas