V. Bottas dėl prasto starto kaltina baltą starto liniją (13)

V. Bottas dėl prasto starto kaltina baltą starto liniją
logo 2019 Balandžio 14 d. 14:07, Daimler

Kvalifikacijos nugalėtojas Valtteri Bottas dėl lėto starto kaltina dažytą starto juostą.

Suomis iš starto vietos pajudėjo gerai, bet anot sportininko, užvažiavus ant baltos starto juostos prasisuko jo galiniai bolido ratai. „Mercedes“ pilotas prarado truputi laiko, bet to pakako, kad jį aplenktų komandos draugas Lewisas Hamiltonas.

„Manau, kad viską praradau starto metu. Bolidas buvo geras, o tempas panašus. Bet pirmoje atkarpoje, esant nešvariame ore, negalėjau važiuoti iš paskos“, - pasakojo V. Bottas.

„Gaila, jog startas nebuvo geras. Užvažiavus ant baltos starto juostos, kuri buvo iš karto priešais mano starto vietą, prasisuko galiniai ratai. Tad tuo metu praradau truputi laiko.“

V. Bottas liko patenkintas, kad komandai vėl pavyko iškovoti pirmas dvi vietas lenktynėse.

„Kol kas tai tik smulkmena, tačiau tai pirmieji sezono etapai. Kol kas viskas atrodo gerai. Labai didžiuojuosi šia komanda, kuriai pavyko trejose lenktynėse iš eilės iškovoti pirmas dvi vietas. Tad kol kas viskas klostosi labai gerai.“

Komentarai (13)


Misiulis
| 2019 Balandžio 15 d. 11:15
Bolidas buvo geras, o tempas panašus. Bet pirmoje atkarpoje, esant nešvariame ore, negalėjau važiuoti iš paskos“

O SV budamas letesnis uz LC kazkodel vaziavo 0,6 paskui LC, kaip tau cia botai nejo su tokiu pat tempu pavaziuot paskui LH?
vova
| 2019 Balandžio 15 d. 00:20
Taip ir manau Botą besišypsantį, uždarantį duris ir klykiantį į pagalvę :) Turėtų po biškį kauptis tos "smulkmenos" pasamonėj, važiuoji gerai, per marytės plauką apneši kvalifikacijoj, ir še tau balta linija :) jei dar kelis kart pasikraus gali ir išgaruoti tas piktumas sezono pradžios, o atsirast beviltiškumas, teks klaust vetelio pas koki barberi usus priziuri :)
skeptikas
| 2019 Balandžio 14 d. 21:23
Grynai matematika:
Kadangi balta linija yra tam tikro pločio, tai ją pravažiuoti reikia tam tikro laiko. Laikas tuo ilgesnis, kuo mažesnis greitis. Šiuo atveju Botas tą atkarpą važiavo lėčiausiai (nes buvo arčiausiai jos ir nespėjo įsibėgėti), todėl teoriškai jis turėjo daugiausiai laiko ratams prasukti.
mariusis
| 2019 Balandžio 14 d. 18:59
Taip įdomumo dėlei, ta starto linija pritraukė arčiau nuo praėjusių metų ar čia varikliai tiek torko daugiau gauna, kad slysta ant linijos ratai :). Ar čia jau iš tos serijos Botui - Blogam šokėjai ir kaiušinienė su spirgu maišo :) Nėra ką kaltinti dėl blogo starto, pakaltinsiu baltą liniją. Juokais. Mistika, vienam per lenktynes nuo sparno oras dingsta, kitam linija slidi pasirodo :D Kas kitose bus.
D.H.
| 2019 Balandžio 14 d. 17:42
Anksciau kiek atsimenu yra pilotai kaltine baltas linijas, bet budavo jos per lietu slidesnes :D
mariusis
| 2019 Balandžio 14 d. 15:31
CBRV
| 2019 Balandžio 14 d. 15:11

su Pirelli batais bruzino?:)

O koks skirtumas, kad ir su klumpėm. Jei vienodai žmogaus pojūčiais slysta tiek ten tiek ten, tai ir su pirreli guminiais batais tą patį jaustų. Čia ką jie pasakė, tą patį pakartojom, o tavo valia tikėti ar ne tokia informacija, kurią ne patys sugalvojom.
CBRV
| 2019 Balandžio 14 d. 15:11
deivec
| 2019 Balandžio 14 d. 14:46

maciau as irgi. Bet is principo...teoriskai isibegejimo pradziai tai turetu itakos...nes starto metu sukimo momentas didelis...bet HAM buvo siaip nelabai gi toli...negi jam tai nesutrukde...
Anyway Ferrari ir tas nepadejo...

su Pirelli batais bruzino?:)
Micius
| 2019 Balandžio 14 d. 15:07
Total Pisen šiemet važiuoja gerai, tai nieko daug čia ir nepakomentuosi :)
deivec
| 2019 Balandžio 14 d. 14:46
mariusis
| 2019 Balandžio 14 d. 14:25

Sky žurnalistas su meksikos žurnalistu, atrodo, batu brūžino tą liniją, tai jei viena ausim gerai nugirdau, slidumas toks pat kaip aflato pagal juos.

maciau as irgi. Bet is principo...teoriskai isibegejimo pradziai tai turetu itakos...nes starto metu sukimo momentas didelis...bet HAM buvo siaip nelabai gi toli...negi jam tai nesutrukde...
Anyway Ferrari ir tas nepadejo...
vaideriuks
| 2019 Balandžio 14 d. 14:33
Botas Adomaičio tolimas giminaitis gal bus? Vienas kaltino reklaminius lipdukus, šitas baltas linijas. 😂 O jei rimtai, tai šiemet Botas kol kas gerą įspūdį palieka.
×