V. Bottas derasi su keliomis komandomis (2)

V. Bottas derasi su keliomis komandomis
logo Gegužės 29 d. 08:54, Daimler AG

Šių metų pabaigoje baigiasi Valtteri Botto sutartis su „Mercedes“. Yra manoma, jog pasaulio čempionų komandoje jį norėtų pakeisti Sebastianas Vettelis, tuo tarpu ekipos vadovas Toto Wolffas yra linkęs prie vairo pasodinti George‘ą Russellą, „Mercedes“ jaunimo programos narį.

PrancÅ«zų leidinys „Auto Hebdo“ praneša, kad V. Botto vadybininkai šiuo metu aktyviai derasi su „Renault“ dėl kontrakto 2021 metams. Negana to, tokį variantą neva palaiko ir T. Wolffas.

Botto derybas su „Renault“ patvirtino ir britų „Sky Sports“ kanalas. Tačiau pagal TV  kanalo informaciją, suomio vadybininkai veda derybas ne tik su „Renault“, bet ir su „Red Bull“, kur Valtteri galėtų pakeisti Alexą Alboną, kurio kontraktas baigiasi šių metų pabaigoje.

Kartu žiniasklaida pažymi, jog pats Bottas norėtų pasilikti „Mercedes“, tačiau vokiečių koncerno ekipa nori sulaukti pirmųjų šio sezono lenktynių ir tik po to inicijuoti derybinį procesą su suomių lenktynininku.


Komentarai (2)
Formulafan
| 05/30 13:36
Nu siaip Botas yra puikus nr2 komandoje.puikus Hamiltono padlaizys.o ko daugiau galima noreti.
Karaliux
| 05/29 09:07
Jeigu Toto Wolfas ištikrųjų išeina iš Mercedes, tai Bottas turbūt be savo vadybininko Toto nelabai turi reikšmingų užtarėjų Mercedes komandoj ir tenka ieškotis kitos komandos
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas