V. Bottas įsitikinęs: Sočio trasoje galime važiuoti dar greičiau (1)

V. Bottas įsitikinęs: Sočio trasoje galime važiuoti dar greičiau
logo 2020 Rugsėjo 25 d. 23:24, Daimler AG

Buvęs greičiausias abejose Rusijos GP treniruotėse, „Mercedes“ pilotas Valtteri Bottas yra įsitikinęs, kad Sočio trasos ratą gali įveikti greičiau nei tai pavyko padaryti įvykusių važiavimų metu.

Suomis antroje treniruotėje komandos draugą Lewisą Hamiltoną pranoko 0,2 sek. O trečioje vietoje likusį „Renault“ atstovą Danielį Ricciardo - visa sekunde.

„Tiesą pasakius, trasoje praleidome nemažai laiko. Bet neįveikiau visų trasos sektorių taip, kaip norėčiau. Tad tikrai galiu važiuoti dar greičiau“, - teigė V. Bottas.

„Šiandien buvo gana sudėtingos sąlygos. Turbūt dėl to matėme tiek daug klystančių pilotų trasoje. Tuo metu, kai bolido bake buvo nedaug degalų, turėjau bėdų su automobilio galu. Tad turime išsiaiškinti kas buvo negerai. Ratą teko įveikti labiau ralio nei F-1 stiliumi. Sunku pasakyti, kuris variantas buvo greitesnis.“

„Kaip jau sakiau anksčiau, tikrai galime vieną ratą įveikti greičiau. Pirmame ir antrame sektoriuose jaučiausi puikiai. Tuo tarpu trečiame turėjau šiokių tokių problemų. Tad jei pavyks išspręsti problemas, tikrai vieną ratą įveiksime dar greičiau.“


Komentarai (1)
Accadia
IP: 041aa53 | 09/26 17:55 Atsakyti
Pataikė, kad gali važiuoti greičiau.
Tada pataikė ant pirmo posūkio bortelio.
Kas atvažiavo greičiau, jau žinome.
🐴
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas