V. Bottas: kova dėl čempiono titulo dar nepralaimėta

V. Bottas:  kova dėl čempiono titulo dar nepralaimėta
logo 2021 Gegužės 11 d. 13:34, Daimler AG

Kiekvieną sezoną V. Bottas pradeda deklaruodamas nusiteikimą ir ryžtą kovoti dėl čempiono titulo ir teigdamas, kad „šis sezonas“ bus paženklintas jo pergale asmeninėje lenktynininkų įskaitoje. Tačiau 2021-ųjų sezonas, kaip ir praėjusieji, nesiklosto suomio naudai. 

Nuo pirmųjų šio sezono lenktynių atrodė, kad kova dėl čempiono titulo virs tarp dviejų lenktynininkų, tačiau nei vienas iš jų nėra V. Bottas. Panašu, kad tarp 8-ojo čempiono titulo ir L. Hamiltono, stovi tik „Red Bull“ pilotas M. Verstappenas. Šie du lenktynininkai visose pirmosiose 4-iose 2021-ųjų sezono lenktynėse kirto finišo liniją 1 ir 2 pozicijose. 

L. Hamiltonas, tris kartus šventęs pergalę šio sezono lenktynėse, su 94 taškais savo sąskaitoje turi 14-os taškų persvarą prieš 1 kartą lenktynėse nugalėjusį M. Verstappeną. V. Bottas šiuo metu užima 3-iąją vietą asmeninėje įskaitoje, tačiau jo taškų kraityje - 47 taškai. Jis lygiai tokia pačia suma atsilieka nuo savo „Mercedes“ komandos draugo.

Paklaustas, kaip vertina savo situaciją ir jam „klijuojamą“ antrojo komandos lenktynininko etiketę, V. Bottas komentavo:

„Kalbėdamas atvirai turiu pasakyti, visiškai dėl nesijaudinu. Žinau, kad dabar yra susidaręs iškovotų taškų skirtumas tarp manęs ir Lewiso, tačiau sezonas dar tik prasidėjo. Nėra reikalo galvoti apie antrojo lenktynininko komandoje vaidmenį.“

„Sezonas ilgas ir jo metu kiekvienas lenktynininkas dar turės galimybę savo sąskaitą papildyti dideliu taškų skaičiumi. Šių metų tikslas - tapti čempionu ir aš neketinu pasiduoti. Tikiu, kad sunkus darbas atsipirks, todėl toliau sunkiai dirbsiu ir tikėsiu savo jėgomis. Žinau, kad netrukus tai pradės duoti rezultatus.“

„Iki šiol neturėjau lenktynių be nesklandumų. Vis kas nors nutikdavo: avarija, lėtas sustojimas techninio aptarnavimo zonoje ar kažkas kito. Man tiesiog reikia „švarių“ lenktynių, kuriose galėčiau kovoti dėl pergalės. Žinau, kad laukia įspūdinga kova dėl pergalės čempionate ir aš esu jai pasiruošęs“, - baigdamas pridūrė V. Bottas. 

 

Valtteri Bottas
Pilotas: Valtteri Bottas 2023 sezono taškai:
Komanda: Sauber Amžius: 34 m.
Plačiau


Komentarai (0)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. blaster 2883
2. redworm 2851
3. Valerijonas 2848
4. berta 2847
5. Valode 2778