V. Bottas: T. Wolffas mano, kad spaudimas man naudingas

V. Bottas: T. Wolffas mano, kad spaudimas man naudingas
logo 2021 Lapkričio 10 d. 21:26, Daimler AG

Valtteri Bottas penkis sezonus lenktyniavo „Mercedes“ komandoje, o 2022 m. tęs pasirodymus kuklioje „Alfa Romeo“ ekipoje. Tinklalaidėje „Beyond The Grid“ suomis kalbėjo apie karjeros metus pasaulio čempionų komandoje.

Valtteri Bottas: „Didžiuojuosi tuo, ko jau pasiekiau ir žinau, kas manęs laukia naujoje komandoje. Turėjau daug laiko viską apgalvoti ir prieiti išvados, kad kartu su „Mercedes“ man pavyko pasiekti neįtikėtinų rezultatų.

Mes keturis kartus paeiliui laimėjome asmeninėje įskaitoje ir Konstruktorių taurėje, tikiuosi, kad ateis ir penktoji pergalė. Norint to pasiekti, komandai reikia dviejų labai gerų sportininkų. Kartu su Lewisu mes uždirbome labai daug taškų, iškovojome daug pergalių ir podiumų. Man sunku surasti labiau sėkmingesnę komandą, todėl, pažiÅ«rėjęs į veidrodį, galiu pasakyti, kad stengiausi padaryti viską, kas buvo mano jėgoms.

Aš nuo vaikystės ėjau link savo tikslo, kuri buvo mano galvoje ir stÅ«mė mane į priekį, priversdama labai daug dirbti. Kiekvieną dieną aš užsiimu sportu dėl vienos priežasties – aš norėjau tapti čempionu. Kažkuria prasme jaučiu, kad pralaimėjau dėl to, kad negalėjau pasiekti savo tikslo kartu su „Mercedes“, bet iš kitos pusės, atidaviau visas jėgas“.

„Mercedes“ su V. Bottu visuomet pasirašinėdavo tik vienerių metų sutartis ir Valtteri pripažino, kad toks neapibrėžtumas slėgė jį: „Akivaizdu, tu bandai įtikinti save, kad tai niekaip tavęs neveikia, stengiesi blokuoti negatyvias mintis, bet nuolatiniai klausimai, kurių neišvengsi „Formulėje-1“, akivaizdžiai nepadeda.

Tu atsitrauki ir stengiesi kompensuoti neigiamas emocijas. Taip, keletą kartų buvo momentų, kai itin prastai jaučiausi dėl kontraktų ir su jais susijusių kalbų ir apkalbų.

Toto Wolffas mano, kad spaudimas man buvo į naudą. Sutinku su tuo, kad presingas tam tikrą periodą yra tikrai naudingas, leidžia pasiekti daugiau, bet jei jauti spaudimą neturėdamas kontrakto kiekvienais metais per devynerių metų karjerą F-1, tai neigiamos mintys pradeda tave graužti iš vidaus“.

Mercedes-AMG Petronas Formula One Team
Komanda: Mercedes-AMG Petronas Formula One Team 2024 sezono taškai: 0
Variklis: Mercedes Važiuoklė: W13
Plačiau
Valtteri Bottas
Pilotas: Valtteri Bottas 2024 sezono taškai:
Komanda: Sauber Amžius: 34 m.
Plačiau


Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. f1a 816
2. Giriby 812
3. mantioras 805
4. Gudas 796
5. Kęstutis Šimkus 794