V. Bottas: tiesiosiose greičiu prilygti „Ferrari“ bus sunku (8)

V. Bottas: tiesiosiose greičiu prilygti „Ferrari“ bus sunku
logo 2019 Birželio 07 d. 00:05, Daimler

Mercedes“ pilotas Valtteri Bottas mano, kad net ir naudojant patobulintą variklį, jam ir jo komandos draugui Lewisui Hamiltonui šį savaitgalį Kanadoje greičiu prilygti „Ferrari“ bus sunku.

„Mercedes“ patvirtino, kad komanda bei visos klientės šį savaitgalį Kanadoje naudos „antros fazės“ jėgainę.

Vis dėlto V. Bottas nepuoselėja vilčių ir abejoja, kad su patobulintu varikliu, „Mercedes“ komandai tiesiosiose pavyks greičiu prilygti varžovams iš Italijos.

„Iš naujo variklio tikimės truputi daugiau galios, nedidelio žingsnio į priekį. Bet nemanau, kad to pakaks, jog galėtume tiesiosiose greičiu prilygti „Ferrari“. Manau, jog jie tiesiosiose ir vėl turės pranašumą. Bet mes būsime stipresni kitose vietose. Nekantriai laukiu tos akimirkos, kai galėsiu trasoje išbandyti naują variklį“, - sakė V. Bottas.

Suomis pasidžiaugė, jog tik dabar „Mercedes“ naudos patobulintą variklį.

„Manau, kad tam atėjo tinkamas metas. Senąjį variklį jau beveik maksimaliai išnaudojome, tad bet kokiu atveju turėtume naudoti naują. Džiugu, jog patobulintą variklį naudosime čia, o ne Monake. Čia variklio galia yra daug svarbesnė. Bet visų pirma turėsime patikrinti ar viskas gerai veikia ir palyginti jį su senesnės specifikacijos varikliu.“

V. Bottas šį savaitgalį Monrealio trasoje vyksiančiose lenktynėse tikisi atkaklios kovos su komandos draugu L. Hamiltonu.

„Manau, kad vyks artima kova. Ši trasa yra trumpa, čia nėra vietų, kur būtų galima įgyti didesnį pranašumą. Šiemet mane ir Lewisą, ypač kvalifikacijoje, skyrė itin maži laiko skirtumai. Manau, kad ir šį kartą bus kelios šimtosios jei ne tūkstantosios. Man tik reikia pasirūpinti, kad aš būčiau priekyje. Turiu tą pranašumą įgyti dar treniruočių metu, kartu su mechanikais ieškant tinkamiausių bolido nustatymų.“

Komentarai (8)


Camicasee
| 2019 Birželio 07 d. 16:45
Misiulis
| 2019 Birželio 07 d. 08:33

Nepaisant to, vistiek kiek juokingai atrodo tas mersu ale issigandimas.

Kur čia išsigandimas - visą sakinį perskaityk, lėtesni tiesiosiose, bet būsim greitesni kitose vietose ir kovos tarpusavyje. Man biški juokingai atrodo tokios interpretacijos.
eustachijus
| 2019 Birželio 07 d. 16:17
įdomu kas ten bahreine buvo,kad carlis lygių neturėjo. irgi įdomu,kad ferma turi panašų ar net geresnį motorą. šį klausimą ferma išsprendė su fetelio atėjimu. netikiu ,kad tai įvyko atsitiktinai be mb pagalbos. reikėjo kažkaip jėgas sulygint vardan šou
kazkas_
| 2019 Birželio 07 d. 14:18
EičJey
| 2019 Birželio 07 d. 08:47

Pradėjo apie Ferrari pavojų, baigė su kova su Lewisu taip, jog atrodo, kad Ferrari nesimaišys jų kovoje ;D

Nesvarbu kad Ferrari bolidas greitesnis, Ferrari strategai eilini karta pasistengs kad raudonieji neliptu ant nugaletoju pakylos.
Naivus Kvailys
| 2019 Birželio 07 d. 09:31
Kaip matau sioje svetaineje turime ne viena fantastikos megeja. Bottas kalba apie kova su Lewisu ir kova del pirmos vietos, pergales. Bet yra zmoniu, kurie izvelgia jo pasisakymuose issigandimus, italiska pavoju.
Specialistai mano, kad del trasos specifikos Ferrariams tai bus antra proga po Bahreino nugaleti. Tad normalu, jog Mersams atsivezus nauja varikli Botto buvo paklausta apie greiti tiesiojoje. Pagal Botta Ferrari vis dar bus greitesne tiesiojoje, bet ne iveikiant visa rata. Tai nelabai suprantu kur cia paslepti issigandimai ir pavojai.
Pit Crew
| 2019 Birželio 07 d. 09:09
Kažkoks deja vu. Ale greičiausi, bet ant posūkių Mercedes juos sutvarko ir viename rate 0.5 sek greitesni.
EičJey
| 2019 Birželio 07 d. 08:47
Pradėjo apie Ferrari pavojų, baigė su kova su Lewisu taip, jog atrodo, kad Ferrari nesimaišys jų kovoje ;D
Misiulis
| 2019 Birželio 07 d. 08:33
Nepaisant to, vistiek kiek juokingai atrodo tas mersu ale issigandimas.
Klepsidra
| 2019 Birželio 07 d. 08:06
Manoma, kad Mercedes viskuo prilygsta arba net lenkia (ICE dalimi pvz), isskyrus tai, kad Ferrari, panasu, atrado buda ir tiesiojoje nuo MGU-H pakrovineti MGU-K - todel antroje tiesiosios dalyje Mercedes MGU-K dalis baigiasi, o Ferrari vaziuoja toliau
×

F-1.lt pulsas