V. Liuzzi: H. Marko ir C. Horneris idealiai papildė vienas kitą (3)

V. Liuzzi: H. Marko ir C. Horneris idealiai papildė vienas kitą
logo 2021 Rugpjūčio 16 d. 11:30, Red Bull/Getty Images

Buvęs „Formulės-1“ lenktynininkas, savo laiku lenktyniavęs „Red Bull“ bei „Toro Rosso“ komandose, o dabar bendradarbiaujantis su FIA kaip F-1 lenktynių teisėjas Vitantonio Liuzzi mano, kad Christianas Horneris bei Helmutas Marko yra visiškai skirtingi pagal charakterį žmonės, bet tai netrukdo jų bendram darbui.

2004 m. V. Liuzzi laimėjo titulą „Formulėje-3000“, lenktyniaudamas „Arden“ komandoje, kuriai tuo metu vadovavo Christianas Horneris, o kitai metais debiutavo „Formulėje-1“, tapdamas vienu iš pirmųjų ką tik sukurtos „Red Bull“ ekipos sportininku. Kartu italas visada gana aukštai vertino Hornerio vadovavimo savybes.

„Jie smarkiai skiriasi vienas nuo kito, - kalbėjo V. Liuzzi „RacingNews365“. - Aš iš tikrųjų džiaugiuosi, kai kai kuriuose C. Hornerio interviu skaitau, kad jo bendradarbiavimas su „Red Bull“ prasidėjo vos ne mano dėka.

Prisimenu, kai dirbau su Christianu „Arden“, jis buvo puikus komandos vadovas. Jau tada buvo matyti, kad jis mokėjo surasti teisingus sprendimus bet kokioje situacijoje ir dirbo tarsi mašina. Kai aš derėjausi su Helmutu Marko, tai jis visada aukštai atsiliepė apie Christianą.

Helmutas Marko turi labai didelę sportinę patirtį ir nors jis lenktyniavo „Formulėje-1“ prieš labai daug metų, jis turi savitą, austrišką supratimą apie automobilių sportą ir tiesmuką požiūrį į vadovavimą komandai. Mano nuomone, jie stumia vienas kitą į priekį ir labai daug padarė „Red Bull“ naudai.

Turiu pripažinti, kad pirmuosius 2-3 metus man būdavo labai sunku dirbti „Red Bull“. Ne dėl Hornerio ir Marko, bet komandoje buvo daug kitų žmonių, su kuriais būdavo sunku surasti bendrą kalbą, nes kiekvienas norėdavo įrodyti savo teisumą lyginant su kolegomis. Bet 2009 m. ekipos savininkas Dietrichas Mateschitzas netikėtai pavedė visai lenktyninei programai vadovauti Helmutui Marko.

Manau, kad su Horneriu jie idealiai papildo vienas kitą ir dėl jų tandemo komanda pradėjo laimėti pasaulio čempionatus“.

Red Bull Racing
Komanda: Red Bull Racing 2022 sezono taškai: 151
Variklis: Red Bull Powertrains Važiuoklė: RB18
Plačiau

Komentarai (3)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
Pizdasnukis
IP: d5d8a12 | 08/17 00:00 Atsakyti
Ot dieds duod da
Jacques
IP: d8c626b | 08/16 20:26 Atsakyti
O kuris kurį nuolatinio verkimo mokina ? Siaip manyciau, kad Marko, bet dar negarantuotas...Siame sezone islindo Hornerio dyglys is maiso..
baltija
IP: 4a12f83 | 08/16 12:41 Atsakyti
Šitie geriuliai jau daug metų kartu. Man labiausiai patiko Maxo ir Danielio duetas.Pešėsi nepraščiau nei Rosbergas su Hamilltonu.
×

TOP naujienos