V. Petrovas: po avarijos ne itin gerai jaučiau kojas (17)

V. Petrovas: po avarijos ne itin gerai jaučiau kojas
logo 2011 Gegužės 29 d. 20:58, Renault/LAT Photographic
Po Monako GP lenktynių ligoninėje atsidūręs „Renault“ pilotas Vitalijus Petrovas atskleidė patyręs smarkų smūgį ir po avarijos jautęs didelį skausmą.
Rusas į atitvarus trasos „Swimming Pool“ atkarpoje rėžėsi bandydamas išvengti prieš pat jo nosį „Toro Rosso“ bolidą sudaužiusio Jaime Alguersuari.
„Visų pirma, norėčiau padėkoti visiems savo fanams už palinkėjimus, medikams trasoje, ligoninei už efektyvią ir draugišką pagalbą bei komandai už rūpestį“, - komandos pranešime spaudai cituojamas V. Petrovas.
„Smūgis buvo gana stiprus. Po avarijos ne itin gerai jaučiau kojas. Maniau, kad geriausia, jei mane iš bolido ištrauktų medikai, nes man buvo sunku judėti, o kojos buvo užspaustos kokpite.“
„Nepraradau sąmonės, tačiau būdamas bolide jaučiau gana didelį skausmą.“
Ligoninėje detaliai ištyrus V. Petrovą, nebuvo nustatyta jokių kaulų lūžių ar kitų sunkių traumų. Rusas avarijoje, panašu, atsipirko tik sumušimais.
Taigi, kol kas nėra jokių abejonių dėl lenktynininko dalyvavimo kitame „Formulės-1“ čempionato etape Kanadoje.

Komentarai (17)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
wladi_switch
| 05/30 12:42 Atsakyti
saunuolis petrovas pasirinko borta nei priesininka, taip isvengdamas galimu blogesniu pasekmiu. kad neislipo pats is bolido jausdamas skausma kojose tai cia labai teisingas sprendimas, juk pazeisti kokiam stuburo slanksteliui reikai tikrai labai labai nedaug. o apei renault bendrai tai po tragisku treniruociu ir kvalos jie visgi sugebejo abu vaziuoti daugmaz taskuose, labai noreciau sulaukti straipsnio apie situacija toje komandoje kur dingo ju greitis??????
ARTOS
| 05/30 01:10 Atsakyti
Na taip sekmingai Petrovui baigesi galejo but ir blogiau jai uzsokes but ant Toro Rosso bolido but ne kas:( pac vengdamas nuo baisesniu pasekmiu pasirinko ne itin sauge sau situacija beto nebuvo jau jam kur detis gerai kad dar viskas baigesi be didesniu auku...
ZiP79
| 05/30 00:26 Atsakyti
Gaila, kad taip isejo galejo paimti neblogus taskus bet visgi svarbiausia, kad viskas su juo gerai ir yra gerai.
a9
| 05/29 23:19 Atsakyti
Susitrenkė kaulus, todėl ir skaudėjo. Ir dar ilgai skaudės, tikriausiai ir Kanados GP vis dar skaudės, bet lenktyniauti visa jėga tai netrukdys.
tomas29
| 05/29 22:53 Atsakyti
Siulyciau patiems ikalt i siena bent 50 km/val greiciu, greit uzdustut nesamones rasineje cia.
Micius
| 05/29 22:22 Atsakyti
Taip, Sutilas tikrai nieko blogo nepadarė, patys važiuotumėt taškuose su tokiu laužu kaip FI, tuos taškus gintumėtė iš paskutinio, o be to čia siaura ir labai pavojinga trasa, tiesiog nebuvo kur dėtis.
numb
| 05/29 22:14 Atsakyti
Sutilo nekaltinkit, jam buvo pasirinkimas, arba i siena, arba kaip gavosi.
oreviras
| 05/29 21:59 Atsakyti
šaunuolis,kad vietoj to kad įvažiuoti į Algesuari vis tik į sieną pasuko,galėjo baigtis daug blogiau...
phemark
| 05/29 21:55 Atsakyti
Ka jus snekat, patys bent 30kmh vaziuodami i siena atsitrenkit, o cia 5x greiciau. Aisq atrodo nelabai pavojingai palyginus su kitais, bet juk visko gali atsitikti
jonemonas
| 05/29 21:53 Atsakyti
jv: butum pats atsitrenkes butum verkias ir verkias?
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas